Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Yunusemre Belediyesinden pandemiyle mücadeleye araç desteği

KORONA VİRÜSE (COVİD-19) KARŞI ALINAN ÖNLEMLER KAPSAMINDA ÇALIŞMALARDA BULUNAN YUNUSEMRE BELEDİYESİ, YUNUSEMRE KAYMAKAMLIĞI’NA FİLYASYON ARACI VE PERSONEL DESTEĞİNİN YANI SIRA 2 ADET ELEKTRİKLİ ARAÇ TAHSİS ETTİ.

Yunusemre Belediyesinden pandemiyle mücadeleye araç desteği
38 views
11 Kasım 2020 - 13:30

Korona virüse (Covid-19) karşı alınan önlemler kapsamında çalışmalarda bulunan Yunusemre Belediyesi, Yunusemre Kaymakamlığı’na filyasyon aracı ve personel desteğinin yanı sıra 2 adet elektrikli araç tahsis etti.

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgınının Türkiye’de yayılmasını önlemek, vatandaşların sağlığına olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla yoğun mesai harcayan Yunusemre Belediyesi, tüm imkanlarını seferber etmeye devam ediyor. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Kaymakamlığımıza filyasyon araçlarımız ve personel desteğimizin yanında, 2 adet elektrikli araç daha tahsis ettik. Ekipler araçlarımızla denetimlerini ve bilgilendirmelerini daha rahat, daha kolay yapabilecekler. Bu denetimler vatandaşlarımızın sağlığı korumak amacıyla yapılıyor. Vatandaşlarımızdan isteğimiz tüm kurallara uymalarıdır. Maske, sosyal mesafe, hijyen ve diğer kurallara dikkat edilmelidir. Belediye olarak bizler imkanlarımız dahilinde etkin bir şekilde sahada olmaya devam edeceğiz” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.