Yerelin Sesi

‘Yan Flüt’ ile Teşekkür Etti

‘Yan Flüt’ ile Teşekkür Etti
29 Mart 2020 - 10:17

‘Yan Flüt’ ile Teşekkür Etti

 

Türk Eğitim Vakfı (TEV), Koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan 65 yaş ve üstü bağışçılar ile bursiyerleri internet üzerinden görüntülü olarak buluşturuyor. Son olarak, Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencisi olan bursiyer, bağışçı Ziya Gökçe’ye yan flütle ‘’Fikrimin İnce Gülü’’ parçasını çalarak mini bir konser verdi.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, AFAD koordinasyonundaki Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri ve belediyelere bağlı ekiplerin çalışmaları devam ederken, ileri yaş bağışçıları için Türk Eğitim Vakfı da (TEV) seferberlik ilan etti.

 

GÖRÜNTÜLÜ ARAYIP MORAL VERİYORLAR
Bağışçılarını bu önemli zamanda yalnız bırakmayan Türk Eğitim Vakfı, bağışçılar ile bursiyer ve çalışanlarını her gün görüntülü olarak bir araya getiriyor. Böyle zamanlarda moral ve motivasyona daha fazla ihtiyaç olduğunu söyleyen Türk Eğitim Vakfı İzmir Şube Yürütme Kurulu Başkanı Gülnur Soybayraktar, “Bağışçılarımız bizim için çok kıymetli. Geçirdiğimiz bu zor zamanlarda onların hatırlarını sormak, morallerini yüksek tutmak için bursiyerlerimizle birlikte düzenli olarak aramalar yapıyoruz. Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuar bölümü bursiyerimiz de, bağışçımız Ziya Gökçe’ye görüntülü konuşmasında yan flütle ‘’Fikrimin İnce Gülü’’ parçasını çalarak mini bir konser verdi” dedi.

 

Türk Eğitim Vakfı İzmir Şube Yürütme Kurulu Başkanı Gülnur Soybayraktar

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi