Yerelin Sesi

Waffle’cı Akın’dan bir haftada iki açılış

Waffle’cı Akın’dan bir haftada iki açılış
15 Haziran 2021 - 8:38

Üstün Lezzet Ödülülü Waffle’cı Akın, bir haftada iki yeni şube açacak.

Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından waffle’ın anavatanı Belçika’da iki kez “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görülen Waffle’cı Akın’ın yeni şubelerinden ilki Ankara-Kızılay’da hizmete girdi. Bir hafta içinde ise Aydın-Didim’de ikince şube açılacak.

Waffle’cı Akın Genel Müdürü Mehmet Geren franchise sistemiyle Türkiye ve yurt dışına bu lezzeti ulaştırmayı amaçladıklarını ve bu doğrultuda yatırımcılara büyük kolaylıklar sağladıklarını söyledi. Geren “Yılların tecrübesini, düşük yatırım maliyetleri ve yüksek kar marjı ile sunuyoruz. Emin olun ki tanınmış bir markanın şubesi olmak, ticarete başlarken atılacak en doğru adımdır” dedi. Genç ve kadın girişimcilere özel desteklerinin olduğunu belirten Geren “Biz büyük, mutlu bir aileyiz. Olmazsa olmazımız olan ‘kalite’ anlayışımızı koruyacak tüm kişi ve kurumlara kapılarımız sonuna kadar açık. Bu aileyi daha da genişletmek, bu mutluluğu bütün dünyaya yaymak istiyoruz” diye konuştu.

“Evdeki güven ve lezzet”
Waffle üretiminde kullanılan tüm gıda ürünlerinin yerli üreticilerden ve özel üretim yapan kalite sertifikalı işletmelerden tedarik edildiğini vurgulayan Geren “Sağlığımızın kıymetini her zamankinden daha fazla anladığımız bu dönemde de biz mutluluk veren bu tadı herkes evlerindeki kadar güvenle tüketebilsin diye elimizden geleni yapıyoruz. Ürünlerimizin içinde hiçbir katkı maddesi yok. Kullanılan meyvelerimizi günlük tercih ediyor, hamurumuzun ilk günkü lezzetini hala koruyoruz” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi