Yerelin Sesi

Vatandaş Toz ve Çamurdan Kurtuldu

Vatandaş Toz ve Çamurdan Kurtuldu
03 Ocak 2019 - 11:43

Vatandaş Toz ve Çamurdan Kurtuldu

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde yaptığı parke taşı döşeme çalışmalarıyla vatandaşı yazın toz, kışın çamur derdinden kurtardı.

Manisa’nın büyük şehir olmasıyla birlikte köy ve beldeden mahalle statüsüne dönen bölgelerden başlayarak altyapı ve üst yapı çalışmalarına ağırlık veren Manisa Büyük şehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesinde de bu çalışmalarını büyük ölçüde tamamladı. Geride kalan sürede 5 milyon liralık yatırımla ilçede 121 bin metrekare parke taşı döşeme çalışması yapan Büyük şehir Belediyesi ekipleri, vatandaşları yaz mevsiminde tozdan, kış mevsiminde de çamur derdinden kurtarmış oldu.

5 Milyon Liralık Yatırım, 121 Bin Metrekare Parke

Gölmarmara ilçesinde ilçe merkezi ve mahallelerde yaptıkları parke taşı döşeme çalışmalarıyla vatandaşa nefes aldırdıklarını belirten Manisa Büyük şehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Geride kalan sürede Gölmarmara ilçemizde 5 milyon liralık yatırım yaparak toplam 121 bin metrekare parke taşı döşeme çalışması gerçekleştirdik. Köy ve beldeden mahalleye dönen yerleşim yerlerimiz de bu çalışmalarımızla rahat bir nefes aldı. Sonuç itibariyle yazın tozdan, kışın da çamur deryasından hemşehrilerimizi kurtarmış olduk. Güle güle kullanılsın” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi