Yerelin Sesi

Vali Ayyıldız’dan İzmirlilere Veda Mesajı

Vali Ayyıldız’dan İzmirlilere Veda Mesajı
17 Haziran 2020 - 14:58

Vali Ayyıldız’dan İzmirlilere Veda Mesajı

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre Eskişehir’e atanan Vali Erol Ayyıldız, İzmirlilere bir veda mesajı yayınladı.

Vali Ayyıldız yayınladığı mesajla İzmirlilere seslenerek, “Kıymetli Hemşehrilerim. İzmir Valiliğinden bir İzmirli olarak ayrılıyorum. Eskişehir Valisi ve Erol AYYILDIZ olarak 7 gün 24 saat gönlümüz ve çabamız hizmetinizdedir. Helallik diliyor, hürmet ve saygı ile selamlıyorum.” dedi.

İzmir Valisi Sayın Erol Ayyıldız’ın Veda Mesajı:

“Sevgili İzmirli Hemşehrilerim…

Eskişehir Valisi olarak atanmamızı tensip buyuran Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ’ya şükranlarımızı arz ederim.

İzmir’de gerçeklesen her başarılı çalışmanın ardında birlik ve beraberliğimiz var. Milletvekillerimize, Ordumuza, Büyükşehir Belediyemize, Adliye mensuplarımıza, Üniversitelerimize, Vali yardımcılarımıza, Kaymakamlarımıza, Jandarma ve Emniyet mensuplarımıza, Sahil Güvenliğimize, ilçe belediye başkanlarımıza, meslek ve sivil toplum kurulusu yöneticilerimize, siyasetçilerimize, işadamlarımıza, kamu görevlilerimize, hayırseverlerimize, muhtarlarımıza, tüm basın mensuplarına, mesai arkadaşlarıma ve özellikle kadirşinas İzmirli Hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum.

Kıymetli Hemşehrilerim. İzmir Valiliğinden bir İzmirli olarak ayrılıyorum. Eskişehir Valisi ve Erol AYYILDIZ olarak 7 gün 24 saat gönlümüz ve çabamız hizmetinizdedir. Helallik diliyor, hürmet ve saygı ile selamlıyorum.

Hoşça kalın…”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi