Yerelin Sesi

VALİ AYYILDIZ’DAN HAYVANSEVERLERE DESTEK

VALİ AYYILDIZ’DAN HAYVANSEVERLERE DESTEK
31 Temmuz 2019 - 12:05

Kurtuluş Hayvan Hakları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Fetay Soykan, Nuran Ergün, Canan Akpınar ve Ece Arslan bugün İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti. Kurtuluş Hayvan Hakları Derneği, ülkemizde ki sokak hayvanlarının yaşam refahını arttırmak, onların sorunlarını gidermek ve bu konuda ülke genelinde farkındalık yaratmak amacı ile etkinlik ve organizasyonlar düzenlemekte.

Kurtuluş Hayvan Hakları Derneği, ‘’Yaşam Hakkı İçin Güç Birliği’’ diyerek,  Avrupa’nın ve Dünya’nın hayvan hakları savunucusu dernek ve örgütlerini ve tüm duyarlı insanları, sokak hayvanları için ‘’Kurtuluş Festivali’’ adı ile gerçekleştirecekleri organizasyona davet ediyor.

Dernek yetkilileri gerçekleştirecekleri organizasyon hakkında İzmir Valisi Erol Ayyıldız’a bilgi verdiler.  Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Nuran Ergün gerçekleşen görüşmenin ardından açıklamalarda bulundu.   Ergün; ”İzmir’de hayvansever bir valimiz var. Kendisine hayvan hakları ve ülkemizde yaşanan can dostlarımızın sorunları hakkındaki düşüncelerimizi ilettik. Uluslararası boyutta gerçekleştireceğimiz organizasyon hakkında bilgi verdik ve kendisinden destek taleplerimiz oldu. Vali Erol Ayyıldız kendisinin de ifadesi ile iyi bir hayvansever ve bu konuda gereken her türlü desteği vereceği mesajlarını da bizlere iletti. Biz Kurtuluş Hayvan Hakları Derneği Olarak değerli valimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi