Yerelin Sesi

Usta Oyuncu Ayşegül Atik Hayatını Kaybetti!

Usta Oyuncu Ayşegül Atik Hayatını Kaybetti!
09 Haziran 2020 - 9:57

Usta Oyuncu Ayşegül Atik Hayatını Kaybetti!

 

Türk tiyatrosu, uzun yıllar emek vermiş, yetenekli bir kadın sanatçısını daha kaybetti.

Tiyatroya yıllarını veren ve sevilen Ayşegül Arsoy Atik, 72 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Atik, dönemin en popüler yapımları arasında yer alan “En Son Babalar Duyar” isimli dizide rol almıştı.

Güleç yüzü, hareketli oyunlarının yanı sıra, eşi Ali Atik ile oynadığı tiyatro ve televizyon dizileri ile filmlerden tanınan ve sevilen Ayşegül Arsoy’un uzun süredir İstanbul’da yaşadığı ve dün gece kalp krizi sonucu vefat ettiği öğrenildi.

Kendisi gibi tiyatro sanatçısı olan Ali Atik’den iki çocuğu bulunan Arsoy’un vefatını, aileyi yakından tanıyan    A. Faruk Urfalı şu sözlerle duyurdu:

“Değerli sanatçı abim Ali Atik’in eşi, çocukları arkadaşlarım Alper ve Argun Atik’in anneleri Türk tiyatrosunun, sinemasının ve Tv dünyasının ünlü sanatçısı Ayşegül Arsoy ( Atik ) uzun suredir rahatsızlığından dolayı tedavi görüyordu ve bu gece Hakk’ın rahmetine kavuşmuş. Ayşegül Hanım’a Allah’tan rahmet, Atik ailesine baş sağlığı diliyorum. Seni unutmayacağız Ayşegül Hanım… Mekanın cennet olsun…”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi