Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Uşak’ta şiddetli rüzgar ve fırtına uyarısı

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE UŞAK, DENİZLİ VE AFYONKARAHİSAR’DA 26-27 OCAK TARİHLERİ ARASINDA KUVVETLİ RÜZGAR VE FIRTINA BEKLENDİĞİ BİLDİRİLİRKEN VATANDAŞLAR OLUŞABİLECEK OLUMSUZLUKLARA KARŞI UYARILDI.

Uşak’ta şiddetli rüzgar ve fırtına uyarısı
32 views
26 Ocak 2021 - 13:02

Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre Uşak, Denizli ve Afyonkarahisar’da 26-27 Ocak tarihleri arasında kuvvetli rüzgar ve fırtına beklendiği bildirilirken vatandaşlar oluşabilecek olumsuzluklara karşı uyarıldı.

Uşak Valiliği resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre 26 Ocak salı günü saat 12.05’te kuvvetli rüzgar ve fırtına beklendiği bildirildi. 27 Ocak çarşamba günü saat 23.59’a kadar sürmesi beklenilen fırtınada, oluşabilecek olumsuzluklar karşısında vatandaşlara uyarıda bulunuldu. Yapılan açıklamada, “Yapılan son değerlendirmelere göre Afyonkarahisar, Denizli ve Uşak’ta güney yönlerinde kuvvetli rüzgar ve yer yer fırtına beklendiğinden, ulaşımda aksamalar, soba ve doğal gaza bağlı zehirlenmeler, çatı uçması gibi durumlara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır” denildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.