Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Urla Rotary’de Devir Teslim

Urla Rotary’de Devir Teslim
442 views
23 Haziran 2020 - 12:14

Urla Rotary’de Devir Teslim

 

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu kulüplerinden Urla Rotary’de 2020-2021 dönemi başladı. Urla’da koronavirüs tedbirlerine dikkat edilerek düzenlenen törenle Urla Rotary 2019-2020 Dönem Başkanı Zafer Vardarcı görevi yeni dönem Kulüp Başkanı Av.Mesut Türkoğlu’na teslim etti.

Uluslararası Rotary’nin 1 Temmuz 2020 tarihinde “Rotary Fırsatlar Yaratır” temasıyla yeni başlayacak dönemde Urla Rotary Başkanı Zafer Vardarcı başkanlık görevini Mesut Türkoğlu’na devretti.

Urla’da düzenlenen törende görevi teslim alan Mesut Türkoğlu, Rotary’nin dostluk, dürüstlük, çeşitlilik, hizmet ve liderlik olarak beş temel değer üzerine kurulu olduğunu bu dönem 2440. Bölge Guvarnörü Ertan Soydan’ın temel değerlere ilave olarak ortaya koyduğu sevgi, saygı, hoşgörü temelinde barış, birlik ve duyguların öne çıkacağı bir dönem olacağını belirterek Rotary sadece insanların girip üye oldukları bir kulüp, bir sivil toplum kuruluşu değildir. Aynı zamanda kulüpler; yaptıkları hizmet projeleri ile hem kişilerin yaşamlarını iyileştirir, hem de topluma sonsuz fırsatlar yaratır.Bizler de gerek kulüp üyelerimiz gerekse eşlerimizin katılımları ile yapacağımız çalışmalarda insan yaşamlarına dokunacak projeler hazırlayıp uygulamaya çalışacağız.Başkanlığı huzur içinde ve gururla tamamlayan Zafer Vardarcı’dan görevi devralmaktan onur duyuyorum.” şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.