Yerelin Sesi

Urla’ da Berber Salonlarına Koronavirüs Dezenfektesi

Urla’ da Berber Salonlarına Koronavirüs Dezenfektesi
09 Mayıs 2020 - 12:50

Urla’ da berber salonlarına koronavirüs dezenfektesi

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle, normalleşme süreci kapsamında berber, kuaför ve güzellik merkezlerinin 11 Mayıs Pazartesi gününden itibaren faaliyete geçecek. Urla’ da da bu. kapsamda,işletmeler faaliyet öncesi dezenfekte edildi.

Urla Kaymakamı ve Urla Belediyesi Başkan Vekili Önder Can ile Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Birol Aydınhan’ın görüşmeleri sonucu, Urla’ da berber, kuaför ve güzellik merkezleri dezenfekte edildi.

Urla Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından bugün ilçe merkezindeki ve yakın civardaki işletmeler dezenfekte edildi. Dezenfekte işlemi yarın, merkez dışındaki işletmelerin ilaçlanmasıyla sona erecek.

Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Birol Aydınhan yapılan çalışmalar sonrasında yaptığı açıklamada “Urla Kaymakamımız ve Urla Belediyesi Başkan Vekili Önder Can’a, Urla Belediyesi Temizlik İşleri Müdürümüz Barış Başçoban ve tüm personeline teşekkür ederim. Esnaflarımızın da faaliyete geçtikten sonra toplum sağlığı adına gerekli önlemleri alarak çalışmalarına devam edeceğine inanıyorum. Bugünleri birlik ve beraberlik içerisinde atlatacağımıza olan inancım tam” dedi.

Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Birol Aydınhan

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi