Yerelin Sesi

Ünlü Yönetmen’den Covid-19 Filmi

Ünlü Yönetmen’den Covid-19 Filmi
486 views
26 Mayıs 2020 - 9:55

Ünlü Yönetmen’den Covid-19 Filmi

 

Ünlü Yönetmen Burak Akan’ dan Koronavirüsü’nün filmi geliyor.

Uzun yıllardır çektiği filmler ve sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren ünlü yönetmen Burak Akan, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsünün filmini yapmaya hazırlanıyor.

Senaryosunun da Burak Akan’ a ait olduğu öğrenilen Covid-19 Salgın filminin çekimleri Eylül ayında başlayacak. Belgesel/macera tarzında çekilecek filmin kadrosunda birçok ünlü oyuncu yer alacak. Günümüzden görüntülerin de yer alacağı film kahraman sağlık çalışanlarımızın ve bilim insanlarımızın verdiği olağanüstü mücadeleyi konu alacak.

Burak Akan film hakkında şunları söyledi: “Tüm dünyada insan sağlığını tehdit eden bunun yanında ekonomik ve psikolojik derin tahribatlar yaratan Covid-19 salgınında yaşanan tüm olayları pek çok açıdan ele almaya çalıştım. Bunun yanında sağlığını kaybeden insanların ve yakınlarının neler yaşadığını, bu hastaları sağlığına kavuşturmaya çalışan sağlık çalışanlarının gerçek yaşam hikayelerini beyaz perdeye aktarmayı hedefliyoruz. Belgesel tarzında başlayacak olan filmimiz dram/macera kategorisinde olacak.  Tüm dünya insanlarımızı ele alacağımız bu filmde birçok mesaj izleyenleri bekliyor.Hepinize teşekkür ederim.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.