Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Ünlü isim deprem bölgesine iki tır dolusu yardım ulaştırdı

‘CZN BURAK’ LAKAPLI BURAK ÖZDEMİR, DEPREMZEDELERİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK İKİ TIR DOLUSU İNSANİ YARDIMI İZMİR’E ULAŞTIRDI.

Ünlü isim deprem bölgesine iki tır dolusu yardım ulaştırdı
51 views
08 Kasım 2020 - 12:00

İzmir’de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremin ardından bölgeye geçen ’CZN Burak’ lakaplı Burak Özdemir, depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılayacak iki tır dolusu insani yardım malzemelerini vatandaşlara ulaştırdı.

Depremin olduğu anda Pakistan’da bulunan ve ziyaretini yarıda kesen CZN Burak lakaplı Burak Özdemir, depremzedelere yardımlar ulaştırmak için harekete geçti. Özdemir, 18 ton bakliyat, kıyafetler, bebek bezleri, meyve ve sebze gibi vatandaşların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak insani yardım malzemelerini İzmir’e ulaştırdı. İki tır dolusu malzemenin bölgeye ulaşmasının ardından Burak Özdemir ve ekibi, deprem bölgesinde Kızılay ile beraber vatandaşları ziyaret ederek getirilen malzemeleri dağıttı. CZN Burak, bölgede oyuncaklar da dağıtarak çocukları sevindirdi. Özdemir’in iki tır dolusu insani yardım malzemesini İzmir’e ulaştırması ise takdir topladı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.