Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Uluslararası Karikatür Yarışması eserlerini bekliyor

3 YILDIR ULUSAL ÇAPTA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ KARİKATÜR YARIŞMASINI BU SENE ULUSLARARASI DÜZEYE TAŞIYAN DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, 1. ULUSLARARASI KARİKATÜR YARIŞMASI’NIN ESERLERİNİ BEKLİYOR.

Uluslararası Karikatür Yarışması eserlerini bekliyor
25 views
11 Şubat 2021 - 10:30

3 yıldır ulusal çapta gerçekleştirdiği karikatür yarışmasını bu sene uluslararası düzeye taşıyan Denizli Büyükşehir Belediyesi, 1. Uluslararası Karikatür Yarışması’nın eserlerini bekliyor.

2017’den itibaren her yıl ulusal çapta düzenlediği karikatür yarışmasını bu yıl uluslararası düzeye taşıyan Denizli Büyükşehir Belediyesi, 1. Uluslararası Karikatür Yarışması için 2 farklı tema belirledi. “İklim Değişikliği” ve “Organik Tarım” olarak temaları belirlenen yarışmanın dünyanın dört bir tarafındaki amatör ve profesyonel tüm karikatüristlere açık olduğu ifade edildi. Yarışmaya müracaatların devam ettiği belirtilirken, eserlerin en geç 07 Mart 2021 Pazar günü saat 24.00’e kadar online olarak gönderilmesi gerektiği bildirildi. Denizli Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sitesinden yüklenecek eserler 13-14 Mart 2020 tarihleri arasında değerlendirilecek. Yarışmanın sonuçları ise 17 Mart 2020 Çarşamba günü internet sitesi üzerinden açıklanacak. Türkçe ve İngilizce yayınlanan Denizli Büyükşehir Belediyesi 1. Uluslararası Karikatür Yarışması’nın ödülleri ise şu şekilde açıklandı: “Birincilik 7 bin 500 TL, ikincilik 5 bin TL, üçüncülük 3 bin 500 TL, ve 18 yaş altı 2 adet 750 TL olmak üzere 5 farklı ödülün verileceği yarışmaya bir kişi en fazla 3 eseri ile katılabilecek. Ödül töreni tarihi ise ayrıca duyurulacak.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.