Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Ula’da 5 Bin 300 Metre yağmur suyu ana hattı tamamlandı

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ULA İLÇESİNDE YAPIMI DEVAM EDEN 6 BİN 720 METRE UZUNLUĞUNDAKİ YAĞMUR SUYU ANA HATTININ YÜZDE 80’İ OLAN 5 BİN 300 METRESİ TAMAMLANDI.

Ula’da 5 Bin 300 Metre yağmur suyu ana hattı tamamlandı
38 views
03 Şubat 2021 - 13:49

Muğla Büyükşehir Belediyesi Ula ilçesinde 73 kilometrelik kanalizasyon hattının tamamlamasının ardından yağmur suyu ana hat çalışmasına başladı. Büyükşehir ekipleri 6 bin 720 metre uzunluğundaki yağmur suyu ana hattının yüzde 80’i olan 5 bin 300 metresini tamamladı. Geri kalan bin 420 metre uzunluğundaki yağmur suyu ana hattının tamamlanması için çalışmalar devam ediyor.

Başkan Gürün; “Ula’mıza yakışan hizmetler için çalışıyoruz”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün Ula’da devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Gürün; “Ula’mızda tamamlanan kanalizasyon çalışmalarından sonra yağmur suyu ve diğer altyapı çalışmalarımız da tüm hızıyla devam ediyor. Kurumlar arası işbirliği ve uyum içerisinde çalışarak ilçemizin eksikliklerini tamamlıyoruz. Alt ve üst yapı çalışmaları tamamlandığında kanalizasyonu, doğalgazı, elektriği, meydan düzenlemeleri ile Ula modern bir görünüme kavuşacak.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.