Towerlife Gayrimenkul, Sahil Şeridi Hizmetlerini Bodrum Ofisiyle Genişletiyor - Yerelin SesiYerelin Sesi

6 Aralık 2021 - 00:08

Towerlife Gayrimenkul, Sahil Şeridi Hizmetlerini Bodrum Ofisiyle Genişletiyor

Towerlife Gayrimenkul, Sahil Şeridi Hizmetlerini Bodrum Ofisiyle Genişletiyor
Son Güncelleme :

24 Ekim 2021 - 12:00

13 views
reklam

Towerlife Gayrimenkul, Sahil Şeridi Hizmetlerini Bodrum Ofisiyle Genişletiyor


Türkiye’nin en etkili perakende ve lokasyon danışmanlığı firması olan Towerlife Gayrimenkul, emlak ve gayrimenkul sektörünün patlama yaşadığı lokasyonlarda rekabet dozunu yükselten girişimlere devam ediyor. Portföy bölgeleri arasında Urla, Güzelbahçe ve Çeşme’nin yer aldığı Towerlife Gayrimenkul, İzmir Folkart Towers binasında bulunan ana merkezinden sonra şimdi de yeni açılan Bodrum ofisiyle mimari ihtiyaçlara özel projeler geliştirmeye hazırlanıyor.
Gayrimenkul Lideri Artık Bodrum’da
Portföyünde bulunan lüks konut projeleriyle pek çok kişinin hayalini kurduğu konforlu ve elit yaşama sahip olmasına aracılık eden Towerlife Gayrimenkul ailesi, artık Bodrum’da ofisiyle de hizmet veriyor. Karakteristik kriterleri çerçevesinde en iyi lüks konutları, en güvenilir planlarla birleştirerek müşterilerine sunan profesyonel ekip, geniş network ağıyla desteklediği organizasyonel başarılarıyla Bodrum gayrimenkul, emlak ve mimari dünyasında şimdiden büyük heyecan yaratıyor.
Lüks Yaşamın Adresi Bodrum ve Emlak Değerleme Verileri
Gayrimenkul değerleme araştırmalarına göre gayrimenkul birim fiyatları ve yıllık artış oranında ise zirvenin Muğla’ya, özellikle de Bodrum’a ait olduğu görülüyor. Pandemi döneminde aldığı göç dalgasıyla birlikte son bir senede Bodrum’da yıllık konut satış fiyatlarının %68,19 oranında arttığı ve ortalama konut fiyatının 1 milyon 748 bin 40 TL olduğu kaydediliyor. Markalı konut projelerindeki son 1 yıllık değer değişim oranı %68,19 olan Bodrum, son 4 yılda ise aynı alanda %187,53 oranında bir değişime sahne oluyor.
Tüm istatistikler öngörü ve deneyimle bir araya gelerek yatırımcıların odağını Bodrum’a çevirmesine neden oluyor. Doğayla iç içe ve sosyal imkanların yüksek seviyede olduğu bir yaşam sürmek isteyenlerin ilk tercihlerinden olan rezidansların ve markalı konut projelerinin Bodrum’daki gelişmesi şaşırtıcı bulunmuyor.
Yokuşbaşı, Bodrum’da konumlandırılan yeni ofisini hizmete açan Towerlife Gayrimenkul, bahsedilen tüm gayrimenkul, lüks konut ve emlak ihtiyaçlarında müşterilerine aradığı çözümü sunuyor. Portföy bölgesini her geçen gün emin adımlarla genişleten Towerlife Gayrimenkul’ün yaşam kalitesini yükselten ve değer katan projelerini keşfetmek için siz de hemen iletişime geçebilirsiniz.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.