Yerelin Sesi

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez Startı Köylerden Verdi

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez Startı Köylerden Verdi
416 views
24 Ocak 2019 - 9:31

ADNAN BAŞKAN STARTI KÖYLERDEN VERDİ

Torbalı’da Cumhur İttifakı’nın 2019 adayı olan Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez seçim gezilerine köylerden başladı. Başkan Görmez; Çakırbeyli, Bozköy ve Çapak’ta vatandaşlarla bir araya geldi. Köy ziyaretlerinin ardından Yazıbaşı ve Kuşçuburun’da taziye ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Görmez, Ayrancılar’da da esnafla bir araya geldi.

 

Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez seçim çalışmalarını köylerden başlattı. Torbalı’nın köylerine birçok hizmette bulunan Başkan Görmez’e yoğun bir ilgi ile vardı. Çakırbeyli’den başlayarak Bozköy ve Çapak ile ziyaretlerine devam eden Başkan Görmez, vatandaşlarla bir araya gelerek yerel seçimlerinde destek istedi. Başkan Görmez’den önce belediye hizmetlerinden mahrum kaldıklarını belirten köylüler, 2019’da bir kez daha Adnan Yaşar Görmez’i destekleyeceklerini söylediler.

“KÖYLERİMİZE SAHİP ÇIKTIK”

2014 yılından bu yana  ilçe merkezi ve köylere birçok yatırım ve hizmette bulunduklarını belirten Başkan Görmez, “Biz göreve geldiğimizde imkanlarını kullanamayan bir belediyemiz, hizmetten mahrum kalmış 60 mahallemiz bulunuyordu. Şikayet etmedik, mazeret üretmedik, hükümetimizin de desteği ile hem şehir merkezimize hem de köylerimize hizmet ettik. 300’e yakın proje ürettik, onlarca eser kazandırdık. Gece-gündüz durmaksızın Torbalı’nın 40-50 yıl sonrasını da düşünerek yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bugün Torbalı’nın her bölgesinde en az bir eserimiz, bir projemiz var. Bu anlamda köylerimizi de kenara itmedik, kırsal kesimi de hizmet anlayışımızın merkezine koyduk. Torbalı’nın merkezinde ne varsa, en ücra köyünde de o olsun istiyoruz. Köylerimize her zaman sahip çıktık, her sorunları ile yakından ilgilendik” dedi.

“ÖNCE DUANIZA, SONRA DESTEĞİNİZE TALİBİZ”

Beş yıldır her kesime hitap eden bir belediyecilik anlayışı sergilediklerini belirten Başkan Görmez, “Bugüne kadar siyasi görüş ayrımı yapmaksızın kapımızı herkese açık tuttuk. Torbalı’ya ne hizmette bulunduysak sizlerin de desteği ile yaptık. Bu hizmetlerimize devam edebilmek için sizlerin önce duasına, sonra da desteğine talibiz” dedi. Başkan Görmez Çakırbeyli, Bozköy ve Çapak’ta vatandaşların istek ve şikayetlerini de dinledi. Ziyaret ettiği köylerde büyük bir sevgi ve ilgi ile karşılanan Başkan Görmez, buradan Yazıbaşı’ya geçerek taziye ziyaretinde bulundu. Kuşçuburun’da da bir taziye ziyareti gerçekleştiren Başkan Görmez, Ayrancılar’da Barış Manço Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret etti. Burada kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Görmez, yerel seçimde destek istedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.