Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Toplu taşıma ve çiçekçilerde oluşabilecek yoğunluğa karşı yeni tedbir

DENİZLİ İL UMUMİ HIFZISSIHHA MECLİS, OKULLARIN AÇILMASIYLA TOPLU TAŞIMALARDA, 14 ŞUBAT’IN GELMESİYLE İSE ÇİÇEKÇİLERDE OLUŞACAK YOĞUNLUĞA KARŞI YENİ ÖNLEMLER ALDI.

Toplu taşıma ve çiçekçilerde oluşabilecek yoğunluğa karşı yeni tedbir
32 views
06 Şubat 2021 - 8:41

Denizli İl Umumi Hıfzıssıhha Meclis, okulların açılmasıyla toplu taşımalarda, 14 Şubat’ın gelmesiyle ise çiçekçilerde oluşacak yoğunluğa karşı yeni önlemler aldı.

Denizli İl Umumi Hıfzıssıhha Meclis Vali Ali Fuat ATİK başkanlığında, COVID-19 tedbirleri hususunda olağanüstü toplandı. Korona virüs tedbirleri kapsamında eğitime ara verilen okulların bir kısmı tekrar eğitime açılıyor. Okullara gidecek olan öğrencilerin toplu taşıma araçlarını kullanmalarına ilişkin belirli kararlar alındı. Öğrenci, öğretmen ve çalışanların adres ve ders programlarını belgelendirmeleri halinde belirli güzergah ve saatlerde toplu taşıma araçlarını kullanabilecek.

Sevgililer gününde çiçekçilerde oluşabilecek yoğunluğun önüne geçmek amacıyla belirli saatlerde çalışmalarına izin verildi. Çiçek satışı yapan işyerleri 12 Şubat Cuma günü 20.00 ile 24.00 saatleri arasında evlere servis yapabilecek. Ayrıca 13- 14 Şubat Cumartesi ve Pazar günlerinde 10.00-17.00 saatleri arasında müşterilerinin işyerlerine 10.00-24.00 saatleri arasında ise evlerine servis yapabilecekler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.