Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

TİRE’DE TEDAVİ, BAKIM, BESLENME VE SAHİPLENDİRME MERKEZİ AÇILIYOR

TİRE’DE TEDAVİ, BAKIM, BESLENME VE SAHİPLENDİRME MERKEZİ AÇILIYOR
422 views
20 Aralık 2018 - 14:38

Tire Doğal Yaşamı ve Hayvanları Koruma Derneği’nden açılış daveti.

Tire Belediyesi tarafından yapılan ve Tire Doğal Yaşamı ve Hayvanları Koruma Derneği’ne tahsis edilen Tedavi, Bakım, Besleme ve Sahiplendirme Merkezi açılıyor.

Tedavi, Bakım, Besleme ve Sahiplendirme Merkezi’nin açılış töreni 21 Aralık 2018 tarihinde saat: 14:30’da Tire Gölet’te gerçekleşecek.

Tire Doğal Yaşamı ve Hayvanları Koruma Derneği 2.Başkanı Hülya Gönenç; Dernek olarak Tire’de doğal yaşamı ve sokaklarda yaşayan sahipsiz hayvanları korumak, onların yaşam şartlarını iyileştirmek adına çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Gönenç; “Bundan sonraki amacımız,  Tire’deki barınak koşullarını çok daha iyi hale getirmek patili dostlarımız için örnek olacak imkânları oluşturmak, sokakta yaşayan dostlarımızın aşılama, tedavi, acil müdahalelerini ve uygun koşullarda kısırlaştırılmalarını sağlamak” dedi.

Hülya Gönenç; Tire Belediyesi tarafından kendilerine tahsis edilen, Tedavi, Bakım, Besleme ve Sahiplendirme Merkezi’nin açılış töreninde Tire halkının kendilerini yalnız bırakmayacaklarına inandıklarını ifade etti.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.