Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

SÜNE; ”BUCA’DA CHP’ NİN BAYRAĞINI DAHA İLERE TAŞIYACAĞIZ”

SÜNE; ”BUCA’DA CHP’ NİN BAYRAĞINI DAHA İLERE TAŞIYACAĞIZ”
260 views
12 Aralık 2018 - 12:28

Mehmet Süne:”Buca’da CHP’nin bayrağını daha ileriye taşıyacağız”

CHP Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Süne Buca mahalle muhtarları ziyaretlerine devam ediyor.

Önceki dönem CHP PM üyesi, 3 dönem Buca ilçe başkanlığı yapmış olan CHP Buca Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Süne, seçim çalışmalarına start verdiği günden bu yana ziyaretlerine devam ediyor. Buca’nın mahalle muhtarlarına ziyaret düzenleyen aday adayı; “Muhtarlarımız mahalleyi tanımaları, mahalleliyi bilmeleri ve seçilmiş olmaları itibariyle Buca’nın sorunlarının çözülmesinde kilit önem taşıyor.” dedi.

“Muhtarlara kulak vermek gerekiyor”

Buca’da sivil toplum kuruluşları, üniversiteler, hemşehri dernekleri ve muhtarlarla proje üretilip hayata geçirilmesi gerektiğini vurgulayan Süne şu sözleri söyledi; “Buca’yı karış karış, sokaklarını isim isim bilen 34 yıldır Buca’da yaşayan bir kardeşiniz olarak Buca’da muhtarlara kulak verilmesi gerektiğini kesin bir dille söylüyorum. Mahallelelerini en iyi tanıyan, mahallesinin sorunlarını en iyi şekilde bilen muhtarlardır. Görev verildiği takdirde üretilecek ve uygulanacak projelerde muhtarları da söz sahibi yapacağız. Bucamızın ihtiyacı olan tüm çalışmaları tek tek hayata geçireceğiz. Yegane amacımız halkımızın hak ettiği hizmeti sunmaktır”

“Buca’yı katılımcı demokrasiyle yöneteceğiz”

Buca’da CHP ilçe başkanlığı görevine ilk geldiğinde yüzde 24 olan oy oranını ilçe örgütüyle, gençlik ve kadın kollarının yılmadan çalışmaları sayesinde yüzde 52’e yükselttiklerini hatırlatan Süne sözlerini şu şekilde bitirdi; “Biz Buca Belediyesi’ni halkımızın desteğiyle AKP’ye kaptırmayacağız. Görev verilirse Buca’yı katılımcı  demokrasiyle yöneterek muhtarlarımız, emeklilerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız, hemşehri derneklerimiz, işçilerimiz ve üniversite ile üniversitelilerimiz ile  Buca’da CHP’nin bayrağını daha ileri taşıyacağız. Türkiye’nin aydınlık yüzü nasıl İzmir’se İzmir’in aydınlık yüzü olan Buca’ mızı sosyal belediyecilik ve belediye hizmetleri dendiğinde parmakla gösterilir hale getireceğiz.”

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.