Yerelin Sesi

Süleyman Soylu; “Yola Devam” Dedi

Süleyman Soylu; “Yola Devam” Dedi
13 Nisan 2020 - 10:05

Süleyman Soylu; “Yola Devam” Dedi

 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yapılan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun istifasının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilmediği açıklamasının ardından, Bakan Soylu’dan ilk açıklama geldi.

Cuma gecesi saat 22:00’de Sokağa Çıkma Yasağı’nı açıkladıktan sonra vatandaşların marketlerde izdiham yaratmasına verilen tepkilerin ardından, sorumluluğu üstlenip görevinden istifa eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, istifasının Cumhurbaşkanı tarafından kabul görmemesi sonrası yaptığı açıklamada, “yola devam” dedi.

Bakan Süleyman Soylu twetter hesabından yaptığı açıklamada: ” Sokağa çıkma yasağı ile ilgili, sorumluluğumuzun gereği aldığım karar üzerine Milletimizin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın tutumu, beni mahcup etmiştir. Devlet ve milletin emanetinde atılan adımlarda eksikliğimizin bu iki irade tarafından insani bir durum olarak kabul edilip onarma hakkı verilmesi, sorumluluğumuzu arttırmıştır.

Allah mahcup etmesin. Milletimizin hizmetinde yola devam inşallah…” dedi.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi