Senenin Vizyoner Hamleleri, Markalaşma Arzusuna Çok Yönlülükle Çözüm Sunan Towerlife'tan Geliyor - Yerelin SesiYerelin Sesi

6 Aralık 2021 - 00:07

Senenin Vizyoner Hamleleri, Markalaşma Arzusuna Çok Yönlülükle Çözüm Sunan Towerlife’tan Geliyor

Senenin Vizyoner Hamleleri, Markalaşma Arzusuna Çok Yönlülükle Çözüm Sunan Towerlife’tan Geliyor
Son Güncelleme :

24 Kasım 2021 - 8:43

15 views
reklam

Senenin Vizyoner Hamleleri, Markalaşma Arzusuna Çok Yönlülükle Çözüm Sunan Towerlife’tan Geliyor


10 yılı aşkın zamandır farklı sektörlerden pek çok seçkin markaya zirveye giden yolculuklarında rehberlik eden Towerlife Marka Danışmanlığı Kurucusu Selen Almaç Deniz, ‘Ürünlerin değil, markaların devri” beyanıyla başladığı seneyi, farklılıklara vizyoner bir yaklaşımla değer katmanın önemini göstermesiyle heyecan yaratan gelişmelerle kapatıyor. Kişisel veya kurumsal olarak markalaşma hayaliyle kimliğini ve vitrinini ortaya koymaya gayret eden girişimcilere yalnızca marka danışmanlığı hizmeti değil, büyüyerek liderler kulvarında yer almanın önündeki engellerin önemli kilit çözümlerini de sunuyor.

Her Alanda Kendini Gösteren Projeler
Kariyer hamleleri gibi kuruculuğunu üstlendiği firmaların çalışma alanlarının çok yönlülüğüyle de bilinen Deniz, yakın zamanda yapımcılığını üstlendiği Ağaçtan Dervişe belgeselinin ilk gösterimi ile Arzum Okka – Turkish Coffee Lady Vakfı iş birliğiyle hazırlanan Başlangıç: Anadolu’nun Türk Kahvesi Öyküleri belgeselinin New York Times Meydanı’nda yayınlanacağı müjdesiyle de dikkat çekmiş bulunuyor. Kendisinin kurucusu olduğu Towerlife Marka Danışmanlığı’nın hizmetlerinden yararlanan sektör ve markaların çeşitliliği ise en az Selen Almaç Deniz’in başlattığı projeler kadar geniş bir skalada seyrediyor. Son olarak ünlü tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu Turgut Tunçalp’in marka danışmanlığını üstlenen Deniz, Diriliş: Ertuğrul, Çukur, Müslüm gibi popüler projelerin ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile seyirciden büyük beğeni toplayan Tunçalp’in çeşitli yeni projelerle arasında köprüler inşa ediyor.

Farklı Mesleklere Markalaşma İmkanı
Merkezi İzmir’de bulunan Towerlife Marka Danışmanlık A.Ş bünyesinde kurumlar ile kişilerin lokasyon danışmanlığı yapmakta olan Selen Almaç Deniz’den, markalaşma üzerine etkili destekler ve fark yaratan hizmetler alan markalar ise Türkiye’nin her yerine yayılıyor. Ancak kendisinin seneyi sonlandırırken dikkat çeken isimler arasındaki yerini koruyarak devam eden yükselişi, aslında hizmette 10 seneyi deviren Towerlife’ın partnerlik yürütmekte olduğu dev markalar kadar, markalaşmanın önemini çok daha iyi ve açıkça gösteren bir pandemiden sonra kişisel markalaşmaya yönelik yenilikçi, adeta normları değere dönüştüren tutumundan ileri geliyor.

Deniz’in ifadesiyle kurumsal bir yapı kazanmak isteyen ve bu nedenle firma bünyesinde danışmanlıktan yararlananlar arasında avukatlardan diş hekimlerine, diyetisyenlerden doktorlara kadar prestijin en üst seviyede önem arz ettiği meslek grupları öne çıkıyor. Dijitalleşme ve sosyal medya devrinin hızlandırılmış başlangıcıyla birlikte bilinirliğin her geçen gün artan değerine hali hazırdaki deneyim ve altyapısıyla yanıt veren Selen Almaç Deniz ve Towerlife ekibi, sektörlerinin yıldızları olan markalarla devam eden partnerlikleri gibi, senenin yeni değerlerini herkesten önce keşfetmesiyle de öne çıkıyor.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.