Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Selendi’de iş yerlerine korona virüs denetimi

İÇİŞLERİ BAKANLIĞINCA YAYINLANAN GENELGE VE SELENDİ İLÇE HIFZISSIHHA KURULU KARARLARI KAPSAMINDA İLÇEDEKİ KAFE VE RESTORANLAR İLE SAAT 22.00’DE KAPANMASI ŞARTI GETİRİLEN MEKANLAR KAYMAKAM ALİ YILDIRIM, İLÇE EMNİYET AMİRİ KOMİSER METİN DEMİREL VE EMNİYET EKİPLERİ İLE BİRLİKTE YERİNDE DENETLENDİ.

Selendi’de iş yerlerine korona virüs denetimi
62 views
06 Kasım 2020 - 21:30

İçişleri Bakanlığınca yayınlanan genelge ve Selendi İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararları kapsamında ilçedeki kafe ve restoranlar ile saat 22.00’de kapanması şartı getirilen mekanlar Kaymakam Ali Yıldırım, İlçe Emniyet Amiri Komiser Metin Demirel ve emniyet ekipleri ile birlikte yerinde denetlendi.

Selendi’de Kaymakam Ali Yıldırım, faaliyet gösteren esnafları gezerek, korona virüse karşı alınan tedbirleri yerinde inceledi. Esnaflarla ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden Kaymakam Yıldırım, esnafların korona virüse karşı aldığı tedbirleri yerinde gördü. Kaymakam Yıldırım, “İlçe hıfzıssıhha kurulu kararı doğrultusunda, İlçe genelinde kurallara riayet eden tüm esnafımıza ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum”, dedi. Kaymakam Yıldırım, korona virüs tedbirleri kapsamında evlere paket servisi şeklindeki uygulamalar hariç olmak üzere lokanta, restoran ve kafelerin de içinde olduğu çok sayıda işletmenin en geç saat 22.00’de kapanması kararına uyulduğunu da sözlerine ekledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.