Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Sele kapılan Soydan ve Öztürk’ün cenazeleri Buca Kaynaklar Mezarlığına defnedilecek

İZMİR’İN MENDERES İLÇESİNDE, ARAÇLARIYLA SELE KAPILIP HAYATLARINI KAYBEDEN KAYINPEDER HIDIR ÖZTÜRK VE DAMAT KAAN SOYDAN’IN CENAZELERİ, İZMİR ADLİ TIP KURUMUNDAN YAKINLARI TARAFINDAN ALINDI.

Sele kapılan Soydan ve Öztürk’ün cenazeleri Buca Kaynaklar Mezarlığına defnedilecek
40 views
03 Şubat 2021 - 11:15

İzmir’in Menderes ilçesinde, araçlarıyla sele kapılıp hayatlarını kaybeden kayınpeder Hıdır Öztürk ve damat Kaan Soydan’ın cenazeleri, İzmir Adli Tıp Kurumundan yakınları tarafından alındı.

İzmir’de meydana gelen sel felaketinin ardından, Menderes ilçesi Yeniköy’de dün 2 kişinin cansız bedenine ulaşıldı. Balaban Deresi içerisinde yer alan araçta önce Kaan Soydan’ın, ardından da kayınpederi Hıdır Öztürk’ün de cansız bedenine ulaşıldı. Kaan Soydan ve Hıdır Öztürk’ün kendilerine ait tarlada zarar olup olmadığına bakmak için gittikleri sırada araçlarıyla birlikte sel sularına kapıldığı öğrenilirken, Soydan’ın selden kurtulmak için araçtan çıktığı ve taşan dere sularına kapılarak hayatını kaybettiği ifade edildi. Kayınpeder ve damadın cenazeleri ise İzmir Adli Tıp Kurumundan yakınları tarafından alındı. Soydan ve Öztürk’ün cenazelerinin Buca Kaynaklar Mezarlığına defnedileceği öğrenildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.