Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Saruhanlı’da sokak hayvanları için yeni beslenme üniteleri

MANİSA’NIN SARUHANLI İLÇESİNDE SOKAK HAYVANLARININ AÇ VE SUSUZ KALMAMASI İÇİN SARUHANLI BELEDİYESİ TARAFINDAN İLÇENİN ÇEŞİTLİ NOKTALARINA YENİ BESLENME ÜNİTELERİ YERLEŞTİRİLDİ.

Saruhanlı’da sokak hayvanları için yeni beslenme üniteleri
16 views
11 Şubat 2021 - 12:15

Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde sokak hayvanlarının aç ve susuz kalmaması için Saruhanlı Belediyesi tarafından ilçenin çeşitli noktalarına yeni beslenme üniteleri yerleştirildi.

Saruhanlı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin bir çok yerinde bulunan sokak hayvanları beslenme ünitelerini kontrol ederek, mama ve su miktarını artırdı. Ayrıca bazı mahallelere yeni beslenme üniteleri bırakıldı. Belediye Başkanı Zeki Bilgin, konuyla ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, kış mevsimini yaşadığımız şu dönemde sokak hayvanlarının unutulmaması gerektiğini ifade ederek şöyle konuştu;”Ekiplerimize gerekli talimatı verdik. ’Can dostlarımız’ olarak nitelendirdiğimiz sokak hayvanlarını unutmadık. Sokaklardaki beslenme ünitelerimizin sayısını artırdık. Bu ünitelerin içine bıraktığımız mama ve su miktarını fazlalaştırdık. Sokak hayvanlarının aç kalmaması için ne gerekiyorsa yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.