Rektör Baran'dan Yurt Müjdesi! - Yerelin SesiYerelin Sesi

27 Ekim 2021 - 23:04

Rektör Baran’dan Yurt Müjdesi!

reklam reklam
Rektör Baran’dan Yurt Müjdesi!
Son Güncelleme :

02 Ekim 2021 - 20:46

20 views
reklam

Bahri Karataş ( KHA)

Urla’da Yerleşkesi bulunan İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ( İYTE) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran, pazartesi başlayacak olan yeni öğretim yılı öncesi, öğrencilerin en büyük sorunu olan yurt konusunda müjdeli açıklama yaptı.

Baran , kampüs içinde yapılan kız ve erkek öğrenci yurtlarının bugün ve yarın öğrencilerin hizmetine gireceğini belirtti.

Baran , “Sevgili Öğrencilerimiz,
Bildiğiniz gibi kampüsümüzde bulunan ve sizlere hizmet veren KYK yurtlarında ağır bakım onarım çalışmaları başlatılmıştı.
Bu konu hakkında merak ettiğiniz, KYK il yöneticilerimizden aldığımız ve benim de sahada gözlemlediğim gelişmeleri sizlerle paylaşmak istiyorum. 2 Ekim 2021 Cumartesi saat 18.00 itibari ile kız öğrenci yurdunda yapılan çalışmaların tümü bitecek ve bu yurtta kalan öğrencilerimizin konaklamasına hazır hale gelecektir.Erkek öğrenci yurdunun ise önemli bir kısmı 03 Ekim 2021 Pazar saat 18.00 itibari ile bitmiş olacak ve bu yurtta kalan öğrencilerimizin kabulüne başlanacaktır.Bakım onarım çalışmalarının henüz tümüyle bitmemesi nedeniyle, erkek öğrenci yurduna yerleşemeyen sınırlı sayıdaki öğrencimizin konaklaması ve ulaşımı KYK il Müdürlüğü tarafından İnciraltı öğrenci yurdunda sağlanacaktır.
Çevre düzenlemesi ile birlikte tüm çalışmalar en kısa zaman içerisinde bitirilecektir. Bugün gelen ilk öğrencimizi ve annesini karşıladık ve odasına yerleştirdik. Hassasiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür eder, verimli ve güzel bir dönem dilerim” dedi.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam