Yerelin Sesi

Paixao, “İçim Rahat; Kurallara Uyuluyor”

Paixao, “İçim Rahat; Kurallara Uyuluyor”
28 Mart 2020 - 20:04

Paixao, “İçim rahat; kurallara uyuluyor”

 

Haber: Bahri KARATAŞ

Altay Spor Kulübü’nde futbol yaşamını sürdüren geçen yılın gol kralı Portekizli futbolcu Marco Paixao, sokaklarda insanların kuralara uyduğu için rahat olduğunu söyledi. Paixao, “Türk Devleti, coronavirüs salgınına karşı her türlü tedbirleri alıyor” dedi.

Marco Paixao, Türkiye’de koronavirüse karşı alınan tedbirler ve halkın duyarlılığının üst seviyede olduğunu söyledi.Altaylı gol kralı Paixao yaptığı açıklamada, “Bu süreç halkta nispeten bir panik yaratmış olsa da bu panik insanların aileleri ve sevdikleri adına duyduğu endişeden kaynaklanıyor” diye konuştu.

“BENİ RAHATLATIYOR”
Yurt dışı seyahatlere getirilen sınırlamalar ve toplu taşımada alınan önlemlerin de son derece önemli olduğunu ifade eden Paixao, “Salgının yayılması karşısında etkin sayılacak tedbirlerden. Mecburiyeti olmayanlar sosyal izolasyon konusunda gerçekten dikkatli davranmakta. Halkın, maske-dezenfektan kullanımı gibi tedbirlerini görmek beni de rahatlatıyor” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi