Yerelin Sesi

Özgür’e 60 Bıçak Darbesi

Özgür’e 60 Bıçak Darbesi
03 Mayıs 2020 - 19:00

Özgür’e 60 Bıçak Darbesi

 

Haber: Bahri KARATAŞ

İzmir’in Urla İlçesi’nde Atatürk sevdalısı Özgür Bağuş; evinde kafatasında çatlak, boğazı kesilmiş ve vücudunda 60 bıçak darbesiyle vahşice öldürülmüş halde bulunmuştu. Bağuş otopsinin tamamlanmasının ardından memleketi Batman’da toprağa verildi.

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ve İlçe dedektifleri geçtiğimiz hafta 41 yaşındaki Özgür’ü öldüren kişi veya kişileri yakalamak için özel ekip kurdu. Olay yeri inceleme ekipleri cinayetin ardından evdeki halı ve kapı tokmağını bile incelemek için delil torbalarına koyup, emniyete götürdü. Otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na götürülen Özgür Bağuş’un vahşice öldürüldüğü ortaya çıktı.

Özgür ile aynı memleketten ve mahalle komşusu olan bir vatandaş, şu bilgileri verdi: “Kim veya kimler böyle bir canilik yaptı bilmiyorum. Ama normal kişi veya kişiler bunu yapmaz. Özgür memleketlimiz; ailesini ve kendisini oradan tanırım. Öldürülmesinin kan davası olabileceği yönünde çıkan haberlere da değinmek istiyorum. Kan davası olsaydı diğer aile fertleri tekrar memlekete dönemezdi. Kimseye zararı olmayan biriydi. Aldığımız bilgiye göre kafatası çatlamış, boğazı kesilip, vücudunda 60′ a yakın bıçak darbesi varmış” dedi. Özgür Bağuş’un Adli Tıp kurumundaki otopsinin tamamlanmasının ardından, cansız bedeni yakınlarına teslim edildi. Bağuş, memleketi Batman Kozluk’ta gözyaşları içinde toprağa verildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi