Yerelin Sesi

OZAN KABAK GALATASARAY’DA

OZAN KABAK GALATASARAY’DA
03 Ocak 2019 - 14:59

Teknik Direktör Fatih Terim, Ozan Kabak hakkında açıklama yaptı.

Terim’in açıklamaları şu şekilde:

“Galatasaray Akademisi’nin, Galatasaray için ne kadar önemli olduğunu burada bulunduğum hatta bulunmadığım her zaman dile getirdim. Galatasaray Akademisi bizim için, Galatasaray için son derece önemlidir. Biz bu ülkede yetişmiş her evladımıza emek ve fırsat veriyoruz. Doğal olarak Galatasaraylılar olarak da önce Galatasaray’a hizmet vermelerini istiyoruz. Elbette çalışmalarının ve yeteneklerinin karşılığını alacaklar. Biz Galatasaray olarak başka ülkelere gitmelerine izin vereceğimiz zamanlar da gelecek ancak o gün bugün değil bence. Ozan’ın heyecanını ve hevesini anlıyorum. Hepimiz genç olduk. Hepimiz gitmek isteriz. Avrupa büyük bir heyecan. Bunları anlayabiliyorum. Ancak Ozan’ın gitme zamanı bugün değil yani devre arası değil.”

Galatasaray Futbol Takımı Oyuncusu Ozan Kabak sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Arkamda bana güvenip bu görevi veren Fatih Terim, sırtımda parçalı, etrafımda müthiş Galatasaray taraftarı… 18 yaşımda bana yaşattığınız bu gün için hepinize minnettarım. Çalışmaya, öğrenmeye devam”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi