Yerelin Sesi

Ormanda Yaşayan Sahipsiz Canların İmdadına Yetiştiler

Ormanda Yaşayan Sahipsiz Canların İmdadına Yetiştiler
712 views
14 Ocak 2019 - 13:24

Ormanda Yaşayan Sahipsiz Canların İmdadına Yetiştiler.
Havaların soğuduğu ve şiddetli yağışların arttığı bu günlerde Buca Kaynaklar bölgesinde yaşam savaşı veren sahipsiz hayvanların imdadına yetiştiler.
Hayvanseverler, Ege Fikir ortaklığı Derneği (EFODER) ve Torpilli Patiler Petshop’un çağrısyla sahipsiz canlar için bir araya geldiler.


Ege Fikir ortaklığı Derneği (EFODER) ve Torpilli Patiler Petshop’un, Buca Kaynaklar ormanlık bölgede yaşayan köpeklere kulübe yapımı için yaptıkları destek çağrısına duyarsız kalmayan hayvanseverler, topladıkları branda ve paletler ile ormana gelerek bir çok sahipsiz can için klube yaptılar.
EFODER derneği üyeleri, Torpilli Patiler Petshop, Orman Melekleri Grubu, Sann Ajans ile birlikte duyarlı bir çok hayvanseverin katıldığı etkinlikte, onlarca kulübe yapıldı, yüzlerce köpeğe mama dağıtıldı.

EFODER Hayvan Hakları Kurulu üyesi Banu Çakır: ”Cansız yatan bir bebek köpeğimizin verdiği acı bu kadar güzel yürekli insani bir araya getirdi. Birlik olunca çok güzel işler yapıldığına bugün bir kere daha tanık olduk. Destek veren, yanımızda olan tüm can dostlarına yürekten teşekkür ediyoruz. Mama, klinik ve pansiyonda olan canlarımız için destege ihtiyacımız var. Ne kadar çok birlikte olursak o kadar çok cana dokunabiliriz. Eyleme geçenler, farkında olanlardır diyor hepinizi farkında olmaya davet ediyoruz” dedi.

 

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.