Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Nihat Zeybekçi; “İzmir Bizden Hizmet İstiyor”

Nihat Zeybekçi; “İzmir Bizden Hizmet İstiyor”
266 views
16 Ocak 2019 - 13:40

AK Parti İzmir Adayı Zeybekçi Selçuk Belediyesi’ni ziyaret etti

Zeybekçi’den Başkan Bakıcı’ya teşekkür

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi Selçuk Belediyesi’ni ziyaret etti. Seçim çalışmaları kapsamında Selçuk’a gelen Zeybekçi’yi Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı belediye hizmet binası önünde karşıladı.

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi ilk olarak Selçuk Belediye Binası’nda görev yapan personelle selamlaştı. Daha sonra Başkan Bakıcı ile birlikte başkanlık makamına gelen AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi’ye, AK Parti Selçuk Belediye Başkan Adayı Osman Başterzi, AK Parti Selçuk Teşkilatı üyeleri ve Selçuk Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti.

İzmir Zeybekçi ile bir şans yakalayacak

Zeybekçi’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Bakıcı,  İzmir’in Nihat Zeybekçi ile büyük bir şans yakalayacağını belirterek; “31 Mart’ta AK Parti’nin İzmir’de dönüşüm sağlayacağı tarih olacaktır.  Allah bunu hem sayın bakanımıza, hem de İzmirli’ye nasip etsin. İzmir AK Parti’nin hizmetine ihtiyaç duyan bir kent. Dünyanın ender kentlerinden biri olan İzmir, Binali Yıldırım ile bir şans yakalamıştı. Şimdi Nihat Zeybekçi ile ikinci bir şansımız var. Bugün buna dünden çok daha yakın olduğumuz bir süreçtir. Sayın Zeybekçi umarım İzmir’i dünya kenti yapacaktır. Pırlanta gibi işleyecektir. Ayrıca Selçuk Belediye Başkan Adayımız Osman Başterzi’ye de huzurlarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Bu bir bayrak yarışıdır

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi Başkan Bakıcı’nın makamında yaptığı konuşmada İzmir için tüm AK Parti teşkilatıyla birlikte göreve hazır olduklarını belirterek; “Siyasetin en güzel hizmet bölümü de belediye başkanlığı bölümüdür. Yerel yönetimlerde doğrudan insanlara hizmet edersiniz, doğrudan insanlara dokunursunuz. Vatandaşların takdirlerine mazhar olursunuz. Ben değerli başkanımız Sayın Dr. Dahi Zeynel Bakıcı’ya verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizim siyaset anlayışımıza göre bu bir bayrak yarışıdır. Bizdeki bayrak yarışı spordaki bayrak yarışı gibi değil. Sporda bayrağı teslim eden sporcu kenara çekilir ve durur. Bizde ise bayrağı devreden bayrağı devrettiğiyle beraber koşmaya devam eder. Onun için ekibimiz her daim genişleyerek devam eder. Ben belediye başkanımızın bundan sonraki hayatında memleketimize, milletimize daha iyi hizmetlerde bulunmak için de fırsatlar ortaya çıkacaktır. Kendisiyle dostluğumuz yaşadığı sürece devam edecektir” dedi.

İzmir hizmet istiyor

İzmir’in çok özel ve hizmet bekleyen bir kent olduğunu belirten AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi; “ İzmir’de her şey çok farklı olacaktır. İzmir bizden hizmet istiyor. 1 Nisan’dan sonra İzmir’in seçtiği bir belediye başkanı vatandaşımızın teveccühleri ile seçildiği için kim olursa olsun bizim açımızdan hiçbir farkı olmayacaktır. Ben belediye başkanımıza yaptığı hizmetler ve her daim gülen yüzü için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi’ye Artemis Heykeli ve bazı hediyeler takdim etti.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.