Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Nazilli Belediyesi’nden Karaoğlan’a vefa

TÜRK SİYASET TARİHİNDE ‘KARAOĞLAN’ OLARAK DA BİLİNEN BÜLENT ECEVİT, ÖLÜMÜNÜN 14. YILINDA NAZİLLİ BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN ETKİNLİKLE ANILDI. PANDEMİ DOLAYISIYLA LOKMA YERİNE HELVA DAĞITILAN ETKİNLİKTE, ESKİ BAŞBAKANLARDAN BÜLENT ECEVİT’İN RUHUNA 5 BİN KİŞİLİK HELVA HAYRI YAPILDI.

Nazilli Belediyesi’nden Karaoğlan’a vefa
50 views
06 Kasım 2020 - 15:30

Türk siyaset tarihinde ‘Karaoğlan’ olarak da bilinen Bülent Ecevit, ölümünün 14. Yılında Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikle anıldı. Pandemi dolayısıyla lokma yerine helva dağıtılan etkinlikte, eski Başbakanlardan Bülent Ecevit’in ruhuna 5 bin kişilik helva hayrı yapıldı.

1974-2002 yılları arasında beş kez başbakanlık yapan Bülent Ecevit’i anma etkinliğinde konuşan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne hizmet eden tüm devlet büyüklerinin saygıyla yad edilmesi gerektiğinin belirterek “Aziz Türk milletine hizmet etmiş, emeği geçmiş değerli büyüklerimizden, Başbakanımız Bülent Ecevit’in vefatının 14. yılında onu anmak için düzenlediğimiz bu etkinliğimize katılan siyasi parti başkanlarımıza, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza, meclis üyelerimize, muhtarlarımıza ve değerli vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Milletimizin her bir değeri bizim de değerimizdir. Onları sahiplenmenin Nazilli Belediyesi’nin ve Nazilli halkının bir görevi olduğunu düşünüyorum. Rabbim taksiratını affetsin, mekanı cennet olsun” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.