Yerelin Sesi

MÜZİĞİN EFSANE İSMİ İZMİRLİLERLE BULUŞACAK

MÜZİĞİN EFSANE İSMİ İZMİRLİLERLE BULUŞACAK
20 Kasım 2018 - 11:39

 

Özdemir Erdoğan İzmirlilerle buluşuyor

Müziğin efsane ismi 21 Aralık’ta İzmir’de

Müziğin efsanesi “Özdemir Erdoğan” unutulmaz şarkılarını özel orkestrası ile 21 Aralık’ta Bostanlı Suat Taşer Sahnesi’nde seslendirecek.

“İkinci Bahar”, Bana Ellerini Ver”, “Sevdim Seni Bir Kere”, “Aç Kapıyı Gir İçeri”, “Gurbet”, “Baharda Kuşlar Gibi”, “Canım Senle Olmak İstiyor” gibi hayatımızda yer etmiş besteleri, sahibinin sesinden dinlemek isteyen müzik severler 21 Aralık’ta Bostanlı Suat Taşer Sahnesi’nde yerini alacak. Yarım asırlık müzik geçmişiyle dinleyicilerine unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak olan Özdemir Erdoğan, 24 albümlük arşivi ve sayısız bestesiyle İzmirlilerle buluşacak.

Müziğin efsane ismi 78 yaşındaki Özdemir Erdoğan, 1974’ten itibaren Türk Müziği, Türk Halk Müziği ve diğer etnik müziklerle ilgili çalışmalara başladı. 1984 yılında “Bahar şarkıları” ve “Aşkımız Şarkılarda Yaşasın” albümleriyle büyük ilgi gören sanatçı, sanat alanına sözü ve müziğiyle yeni bir yorum getirdi. Amerika Birleşik Devletleri, Hollanda, Almanya, İsviçre ve Fransa’da çeşitli festivallerde Özdemir Erdoğan, müziğin yaşayan efsanesi olarak konserlerini sürdürüyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi