MÜSİAD’dan Ak Parti İzmir İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli’ye Hayırlı Olsun Ziyareti - Yerelin SesiYerelin Sesi

28 Kasım 2021 - 17:52

MÜSİAD’dan Ak Parti İzmir İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

MÜSİAD’dan Ak Parti İzmir İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli’ye Hayırlı Olsun Ziyareti
Son Güncelleme :

01 Mayıs 2019 - 8:57

459 views
reklam

MÜSİAD’dan Ak Parti İzmir İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi, AK Parti İzmir Yeni İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte AK Parti İzmir İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli’yi parti binasında ziyaret ederek yeni görevinde hayırlı olsun dileklerini sundu.

Sürekli’ye görevinde başarılar dileyen Saygılı, “Daha önce Milletvekilliği görevlerinde bulunan Sayın Sürekli tecrübeli bir siyasetçi. Deneyimiyle bu görevi başarıyla yerine getireceğine ve İzmir’e önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum” dedi.

MÜSİAD İzmir Şubesi’nin çalışmalarından bahseden Saygılı, “İzmirli işadamları olarak, ülke ekonomisine katma değer sağlamak için bütün gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. İzmir’in hedeflerinin dar ve sınırlayıcı kalıbından çıkarılarak, yıllar içinde kaybettiği zamanın hızla telafi edilmesi için işbirliği içinde çalışmalara destek vermeye her zaman hazırız” dedi.

Ak Parti İzmir İl Başkanı Av. Kerem Ali Sürekli ise MÜSİAD İzmir Şubesinin yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MÜSİAD’ın, İzmir ve Türkiye için çok önemli bir sivil toplum örgütü olduğunu söyledi.

Kurumsal anlamda ilk ziyaretin MÜSİAD İzmir Şubesi tarafından gerçekleştiğini söyleyen Sürekli “İnşallah bundan sonra hep beraber el ele vererek çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sivil Toplum Kuruluşları ile uyum içerisinde çalışarak İzmir’imizi daha güzel yerlere getirme gayreti içinde olacağız. MÜSİAD İzmir Şubesi ile birlikte işbirliği yaparak İzmir için güzel proje üreteceğimize inanıyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.