MODEL OF MODELS YARIŞMASI’NDAN MİSTER ASİAN’A… - Yerelin SesiYerelin Sesi

5 Aralık 2021 - 22:28

MODEL OF MODELS YARIŞMASI’NDAN MİSTER ASİAN’A…

MODEL OF MODELS YARIŞMASI’NDAN MİSTER ASİAN’A…
Son Güncelleme :

31 Ekim 2021 - 13:31

26 views
reklam

MODEL OF MODELS YARIŞMASI’NDAN MİSTER ASİAN’A…

Model of Models yarışmasında Sosyal medya ünvanını kazanan Rizeli model Selim Bulut Malezya da yapılacak olan Mister Asian International’da ülkemizi temsil edecek.

Selim Bulut kimdir? Kendinden öğrenelim:

Rize’nin Pazar ilçesinde, yemişli köyünde 07.11.1998 tarihinde dünyaya geldim. Ailem; babam, annem, abim ve benden oluşuyor. Abim şehir dışında görev yaptığı için tek çocuk gibi büyüdüm. İlkokul, ortaokul ve liseyi pazar ilçesinde okudum. Lise yıllarında hem okuyup hemde aileme destek amaçlı çay toplama işinde çalıştım. Lise sonrası Erzurum üniversitesini kazandım . Erzurum üniversitesinde 1. yılımı tamamladıktan sonra hem maddi, hemde manevi olarak zorlandığım için Rize üniversitesine geçiş yaptım. Geçişim pandemi sürecine denk geldiği için uzaktan eğitim görüyorum. Bu şekilde kendime fazlaca zaman ayırabildim ve ne yapmak istediğime karar verdim. Sosyal medyaya fazlaca ilgiliydim bende bunu icraata dökmeye karar verdim. Çay toplarken kendi başıma içerikler üretip video çekmeye ve bunları sosyal medyada yayınlamaya başladım. Hiç beklemediğim bir ilgi gördüm. Çok kısa zamanda çok büyük bir kitleye ulaştım.

Hayallerimin peşinden gitmek için istanbul’a geldim.

Hayalim modellik yapmaktı ve modellik eğitimi alarak yarışmalara katılmak için çabalamaya başladım. O sırada Model of models yarışmasını görüp direk başvuru yaptım. Yarışmada topten’e girdim ve sosyal medya ödülünü aldım. Sonrası süreçte Model of models yönetimi beni, ülkemi temsil etmem için Mister Asian İnternational yarışmasına göndermeye layık buldu. Şu anda ülkemi Malezya’da temsil edeceğim. Hayalimi gerçekleştireceğim için çok mutluyum. Ama mdellik kariyerim için daha çok uzun bir yolum var. Modelliğin yanı sıra oyunculuk eğitimi alarak da kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kat etmem gereken yolda engeller olsa da asla hayallerimden vazgeçmeyeceğim. Tabi bu arada sosyal medya çekimlerime de devam ediyorum. Bu zorlu süreçte bana destek olan ve inanan Deniz Şaman, Koreograf Ferhan Aral ve Rasim Aydın hocalarıma, ayrıca maddi ve manevi anlamda yanımda olan BOZKURT COSMİC TOWERS’in sahibi Ali Osman Bozkurt’a desteklerinden dolayı saygılarımı ve teşekkürlerimi iletmek isterim. Umarım Mister Asian İnternational’de de Ülkemi çok iyi bir şekilde temsil eder ve iyi bir derece ile ülkemi gururlandırmayı başarabilirim.

Selim Bulut’a ülkemizi temsil etmek için çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz.

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.