MODEL OF MODELS YARIŞMASI TÜRK MODELLERE DÜNYA KAPISINI AÇIYOR. - Yerelin SesiYerelin Sesi

6 Aralık 2021 - 00:04

MODEL OF MODELS YARIŞMASI TÜRK MODELLERE DÜNYA KAPISINI AÇIYOR.

MODEL OF MODELS YARIŞMASI TÜRK MODELLERE DÜNYA KAPISINI AÇIYOR.
Son Güncelleme :

22 Ekim 2021 - 13:09

95 views
reklam

MODEL OF MODELS YARIŞMASI TÜRK MODELLERE DÜNYA KAPISINI AÇIYOR.

Model of Models yarışmasının Türkiye franchise Sahibi Deniz Şaman geçen Ağustos’ta İstanbul’da gerçekleştirdiği ulusal model yarışmasının ardından markalarını yeniden konumlandırdıklarını ifade etti.


Modellik dünyasında merak edilen çeşitli soruları yanıtlamak üzere yazılı bir açıklama yapan Deniz şaman: Salgının toplumsal kapsamda yarattığı içe kapanmayı aşmak için organizasyonlarını yenilediklerini; ünlü koreograf Ferhan Aral, Azerbaycan’lı iş insanı Zamiq Yunisov, Osman Akar, Çetin Duru ve Armağan Baysal ile yeni ve güçlü bir yönetim oluşturduklarını ifade etti.


Şaman yazılı açıklamasında, RCA Global Entertainment Co başkanı Rasim Aydın ile geçen yıl uluslararası anlamda bir antlaşma gerçekleştirdiklerini ifade ederek. “Ancak salgın nedeniyle herhangi bir adım atamamıştık. Geçen Ağustos ayında gerçekleştirdiğimiz Ulusal Model yarışmasının ardından unvan kazanarak taç giyen 6 genç modeli ülkemizi temsil etmesi için yurt dışındaki uluslararası yarışmalara gönderme kararı aldık” dedi. .
Şaman sözlerini şöyle sürdürdü.
“Bu kapsamda ülke çapında geleneksel bir yarışma düzenlemenin ötesine geçerek, ülkemizin yabancı ülkelerdeki yarışmalarda temsil edilmesi için de yeni bir çabanın içine girdik. Bundan böyle sahne sanatları kapsamında etkinliklerimizi ulusal ve uluslararası olarak düzenleyeceğiz, Yarışma sonrası kazanan rol modellerini desteklemek için yeni bir etkinlik alanı daha oluşturduk. Charlie See Pictures® markası altında sadece artistik hizmetler için önseçim yaparak yeni modeller yetiştirmenin ötesine geçerek ajans hizmetleri ile sınırlı kalmayıp, toplumsal ilgi çekebilecek senaryoları da değerlendirerek sinema filmi de üreteceğiz. Bu yapımlarda öncelikle yarışmalarımıza katılan modeller tercih edilecekler” dedi.


Uluslararası girişim kapsamında Model Of Models çatısı altında kimin nerede ülkemizi temsil edeceğine de değinen Deniz Şaman:
Kraliçe seçilen Bursalı model Kardelen Pulat’ın Çin de yapılacak olan ‘Miss Tourism Global’de,
Kral seçilen Adanalı model Mert Albayrak’ın Mister Ocean’da,
First Runner Up seçilen İzmirli model Cansu Ece Kaya’nın Miss Bikini Universe’de,
Sekond Runner Up seçilen Antalyalı model Deniz Arslan’ın Miss World Peace International’da,
First Runner Up seçilen Hüseyin Telmanzade’nin Panama da yapılacak olan Mister Grand International’de,
Social Medya seçilen Rizeli model Selim Bulut’un ise Malezya da yapılacak olan Mister Asian International’da ülkemizi temsil edeceklerini,
bu hamle ile Uluslararası tekstil ve moda sektörü Türk modeller ile tanışırken, uluslararası yarışmalara giden modellerimiz de ülkemizi temsil etmenin yanı sıra dünyaya açılma fırsatı yakalayacak. Sözleri ile açıklamasını noktaladı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.