Miss Angel of Turkey Rüzgarı Ankara’da Esiyor . - Yerelin SesiYerelin Sesi

28 Kasım 2021 - 17:37

Miss Angel of Turkey Rüzgarı Ankara’da Esiyor .

Miss Angel of Turkey Rüzgarı Ankara’da Esiyor .
Son Güncelleme :

26 Ekim 2021 - 12:59

112 views
reklam

Miss Angel of Turkey rüzgarı Ankara’da esiyor .

Miss Angel of Turkey organizasyonunun kurucusu modacı Abidin Özçelik ”Ankaralıları özlediği moda günlerine kavuşturuyoruz”Türk kadınının imajını ve farkını dünyaya duyurma amacıyla yola çıkan Miss Angel of Turkey güzellik yarışması bu yıl da rekor başvuru alarak başarısını ortaya koydu. Güzellik yarışmasından çok akademik kariyere odaklanan ve modellik konusunda başarısıyla dünyada adını duyurmayı hedefleyen Miss Angel of Turkey aynı zamanda yarışmacılarına modellik eğitimleri veriyor. Geleneksel bir yarışma pestijini de korumakta olan Miss Angel’ın finalist adayları ise kamp dönemini başkent’te geçiriyor.

Ülke çapında rekor başvuruları değerlendirme süreci için yoğun bir tempoya giren Miss Angel of Turkey ekibi eleme çalışmalarını ise Ankara’da tamamladı. 27 Ekim 2021’de Ankara Greenpark otelde büyük finaliyle son adımlarını atacak olan Miss Angel of Turkey organizasyonunun kurucusu Abidin Özçelik yarışma hakkında ”Global bir yarışma olma yolunda önemli bir adım attık, karşılığını bulabilecek ve aynı zamanda turizm alamında ülkeye katkı sağlayacak bir oganizasyon hazırladık!” dedi.
Abidin Özçelik ”Bu yarışma ile Ankaralıları yeniden moda günleri ile buluşturuyoruz. Moda rüzgarı Ankara’da esmeye devam edecek”
Yarışmanın finaline günler kala heyecanlı bekleyiş sürerken Organizasyonun kurusucu Abidin Özçelik ”Ankara’nın özlediği moda günlerini yeniden getiriyoruz. Ulusal olarak Türkiye’nin her yerinden başvurusunu alan güzellik yarışmamızın finalinde 16 kızımız birbiriyle yarışacak. Bu heyecanlı döneme bizimle beraber eşlik edecek olan jüri üyelerimizin arasında; Tuğba Özay, Ebru Destan, Wilma Elles, Cansu Taşkın ve Ankara’nın en seçkin iş insanları da bizimle beraber koltukta olacaktır.” ifadelerinde bulundu.
Birbirinden ünlü jüri üyeleri ve eğitim kadrosuyla yarışmaya hazırlanan Miss Angel of Turkey ekibi sürpriz konuk sanatçıların da finalde yer alacağını belirtti. 27 Ekim Çarşamba günü gerçekleşecek olan güzellik yarışması Ankara The Greenpark Hotel’de finalini yapacak.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.