Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

’Milli Teknoloji Hamlesi T3 Vakfı TEKNOFEST’ bilgilendirme semineri çevrimiçi yapıldı

MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ EV SAHİPLİĞİNDE, MCBÜ PROJE KOORDİNASYON ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ ORGANİZASYONUYLA DÜZENLENEN ‘MİLLİ TEKNOLOJİ HAMLESİ T3 VAKFI TEKNOFEST BİLGİLENDİRME SEMİNERİ’ ÇEVRİMİÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

’Milli Teknoloji Hamlesi T3 Vakfı TEKNOFEST’ bilgilendirme semineri çevrimiçi yapıldı
30 views
02 Şubat 2021 - 15:00

Manisa Celal Bayar Üniversitesi ev sahipliğinde, MCBÜ Proje Koordinasyon Araştırma ve Uygulama Merkezi organizasyonuyla düzenlenen ’Milli Teknoloji Hamlesi T3 Vakfı TEKNOFEST Bilgilendirme Semineri’ çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç’ın yaptığı seminerde, T3 Vakfı Yönetim Kurulu üyesi ve Vakıf Müdürü Ömer Kökçam konuşmacı olarak katılırken çok sayıda akademisyen ve dinleyici de yer aldı.

Rektör Ataç, “Gerek Eylül 2021’de gerçekleşecek gerekse de bundan sonra yapılacak TEKNOFEST lerde paydaş olarak yer almak ve hayallerimizi hedeflerimiz doğrultusunda gerçekleştirmek planlarımız arasında.” ifadelerine yer vererek “Etkinliğimizde yer alan tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.” şeklinde konuştu.

T3 Vakfı Yönetim Kurulu üyesi ve Vakıf Müdürü Ömer Kökçam, T3 Vakfı Vizyon ve Misyonu, Milli Teknoloji Hamlesi, T3 Girişim Merkezi, Bilim Türkiye, Dene Yap Türkiye, Dene Yap Teknoloji Atölyeleri ve Teknoloji Milli Takımları Destek Programı ana başlıklarına yer vererek, TEKNOFEST Teknoloji Yarışmaları hakkında ayrıntılı bilgi veren bir sunum gerçekleştirdi.

“Milli Teknoloji Hamlesi T3 Vakfı TEKNOFEST Bilgilendirme Semineri” soru cevap bölümüyle sona ererken bir başka platformda tekrar bir araya gelme paydasında buluşuldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.