Yerelin Sesi

MHP Başkan Yardımcısı, Koronavirüs’ü Yendi

MHP Başkan Yardımcısı, Koronavirüs’ü Yendi
18 Nisan 2020 - 18:38

MHP Başkan Yardımcısı, Koronavirüs’ü Yendi

 

 

Haber: Bahri KARATAŞ

Koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırılan MHP Urla İlçe Başkan Yardımcısı Esra Bozan, virüsü yendi. Son iki testi negatif çıkan Bozan, hastaneden taburcu edildi.

İş insanı Esra Bozan’ın 11 Nisan’da kronik hastalığı tekrarladı. Kendini iyi hissetmeyen Bozan, yakınları tarafından hastaneye kaldırıldı. Buca Dr.Seyfi Demirsoy Hastanesi’nde, Bozan’a yapılan koronavirüs testi pozitif çıktı. Hastaneye yatırılan Bozan’ın tedavisine başlandı. Virüsün Bozan’a, yurtdışından gelen bir yakınından geçtiği öğrenildi.

Pati Gazetesi ve Urla Sonhavadis internet sitesi imtiyaz sahibi olan Esra Bozan, yaklaşık bir haftadır yattığı hastanede yapılan son iki testi negatif çıktı.Bunun üzerine Bozan dün hastaneden taburcu edildi. Hayvan dostu Esra Bozan, 14 gün boyunca evde karantinada izole edilecek.

Sevenlerine ‘Evde Kalın’ çağrısı yapan Bozan, “Bu virüsü ancak bu şekilde atlatacağız. Sosyal mesafeye dikkat edelim. Bende olmaz demeyin. Çok dikkat edin kendinize. Maske takın, mecbur kalmadıkça sokağa çıkmayın. Bu hastalık genci, yaşlıyı dinlemiyor” dedi. Esra Bozan’ın yakınları da 14 gün süreyle karantinaya alınmıştı.

##Urla# #MHP# #İlçe #Esra# #Bozan# #koronavirüs# #pozitif# #pati# #urlasonhavadis

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi