Yerelin Sesi

Menderes’in Hastanesi İçin İhale Zamanı

Menderes’in Hastanesi İçin İhale Zamanı
04 Haziran 2020 - 17:34

Menderes’in Hastanesi İçin İhale Zamanı

 

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’ın temasları sonunda inşaatı yarım kalan Menderes Devlet Hastanesi için yeni ihale 1 Temmuz Çarşamba günü gerçekleşecek.

2016 yılında yapımına başlanan ve 2018 yılında bitmesi planlanan ancak iki yıldır çalışmaların durduğu ve beton yığını haline gelen 75 yataklı Menderes Devlet Hastanesi için 1 Temmuz 2020 Çarşamba günü yeniden ihaleye çıkılacak. Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’ın girişimleri sonucu gerçekleşecek ihalenin Elektronik Kamu Alım Platformu’ndan (EKAP) duyurusu da gerçekleşti.

“DUYURUSU YAPILDI”
Sağlık Bakanlığı ile sürekli temas halinde olduğunu kaydeden Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “Menderes Devlet Hastanesi ilçemizin en büyük hayali. 2016 yılında inşaat çalışmalarının başladığı hastanede çalışmalar ne yazık ki durmuş ve 2 yıl gibi uzun bir süre çivi dahi çakılmamıştı. 1 Temmuz 2020 Çarşamba günü Menderes Devlet Hastanesi için yeniden ihaleye çıkılacağının müjdesini vatandaşlarımıza vermenin mutluluğun yaşıyoruz. İhalenin duyurusu EKAP’ta yapılmış durumda” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.