Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Makineler O Alanı Terk Etti

Makineler O Alanı Terk Etti
242 views
13 Ağustos 2020 - 13:50

Makineler O Alanı Terk Etti

Güzelbahçe’ye yapılmak istenen Go-Kart projesine tepkiler sonuç getirdi, makineler alandan çekildi;  Başkan Mustafa İnce ‘Zafer halkındır’ dedi.

Güzelbahçe Yelki Mahallesinde yapılmak istenen Go-Kart projesi için 4 günden beridir Güzelbahçe halkı ve Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce’nin yoğun mücadelesi sonuç verdi; makineler alandan çıktı. Bu mücadelenin halkın yoğun desteğiyle oluştuğunu söyleyen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, “Yelik mahallesinde Go-Kart pisti yapılmaması için verdiğimiz mücadele sonuç verdi girişimci asfalt makinaları ve kamyonları alandan çıkarttı. Verdiğimiz haklı mücadele sonuç verdi ve gokart için alana giren iş makinaları alanı terk etti. Biz de buradan çıkarlarsa çıkacağımızı taahhüt etmiştik ve biz de alandan çıkıyoruz” dedi.

“TAMAMEN KALKANA KADAR”

Güzelbahçe’ye yapılan hiç bir yatırımın karşısında olmadıklarını fakat bu yatırımın Güzelbahçe için doğru olmadğını aktaran Başkan İnce, “Asırlık ağaçların olduğu, doğanın en güzel yerlerinden biri olan bu alan Go-Kart için uygun değildir. Doğa severler kazandı. Bizleri yalnız bırakmayarak yanımızda olan başta CHP Genel Başkan Yardımcımız Ali Öztunç’a Milletvekillerimize, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığımıza ve İlçe Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, Odalar, STK’lar, doğaseverler ve tabi ki Güzelbahçe halkına yanımızda oldukları için teşekkür ediyorum. Güzelbahçe’den Go-Kart mevzusu tamamen kalkana kadar mücadelemiz sürecek” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.