Laser 4.7, Radial ve Standard TYF 2021 Laser Türkiye Şampiyonası Tamamlandı - Yerelin SesiYerelin Sesi

5 Aralık 2021 - 23:07

Laser 4.7, Radial ve Standard TYF 2021 Laser Türkiye Şampiyonası Tamamlandı

Laser 4.7, Radial ve Standard TYF 2021 Laser Türkiye Şampiyonası Tamamlandı
Son Güncelleme :

01 Kasım 2021 - 17:39

reklam

Laser 4.7, Radial ve Standard TYF 2021 Laser Türkiye Şampiyonası tamamlandı

Türkiye Yelken Federasyonu’nun 2021 yılı Faaliyet Programı’nda yer alan Laser 4.7, Radial ve Standard TYF 2021 Laser Türkiye Şampiyonası’nda heyecan Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Dereceye giren yelkencilere kupaları Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Onan’ın da katılımıyla düzenlenen ödül töreniyle verildi.

Laser Standard Genel kategorisinde Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Berkay Abay birinciliği elde ederken Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Yiğit Yalçın Çitak ikinci, Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Umut Efe Alpkoçak üçüncü oldu. Laser Standard Genç kategorisinde ise Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Yiğit Yalçın Çitak birinci sırada, Doruk Demircan ikinci sırada ve Uygar Kızılkaya üçüncü sırada yer aldı.

Laser Radial Genel kategorisinde Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Ecem Güzel birinciliği, Umut Eyriparmak ikinciliği ve Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Derin Baytur üçüncülüğü elde etti. Laser Radial Kadın kategorisinde Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Ecem Güzel birinci, Fenerbahçe Doğuş Yelken’den Deniz Dönertaş ikinci ve Lara Nalbantoğlu üçüncü oldu. Laser Radial Genç kategorisinde ise Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Umut Eyriparmak birinci, Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Derin Baytur ikinci ve Çeşme Yelken Gençlik Spor Kulübü’nden Yaşar Alp Akın üçüncü oldu.

Laser 4.7 Genel kategorisinde ferdi olarak yarışan Tan Onat Öğütçü birinci, İstanbul Yelken Kulübü’nden Bulut Çanakçı ikinci, Teos Yat ve Yelken Kulübü’nden Mustafacan Öztuncel üçüncü, Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Fahi Can Tatlıcan dördüncü ve İçdaş Spor Kulübü’nden Mehmet Dalkılıç beşinci oldu. Laser 4.7 Kız kategorisinde Turgureis Yelken Kulübü’nden Bilge Nur Yazıcı birinci sırada, Era Bodrum Yelken Spor Kulübü’nden Defne Ünaldı ikinci sırada, Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü’nden Bade Nur üçüncü sırada yer aldı. Laser 4.7 Junior kategorisinde ise Teos Yat ve Yelken Kulübü’nden Mustafacan Öztuncel birinciliği, Bodrum Modalılar Yelken Kulübü’nden Fevzi Kurt ikinciliği ve İstanbul Yelken Kulübü’nden Eren Üçsel üçüncülüğü elde etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.