Yerelin Sesi

Koştu; Seçim Startını Verdi

Koştu; Seçim Startını Verdi
24 Ocak 2019 - 9:42

Koştu; Seçim Startını Verdi

Tahsin TUNA/BERGAMA

Cumhur ittifakı olarak Bergama’da yerel seçimlere girecek olan Ak Parti ve MHP  Bergama  Belediye Başkan adayı Hakan Koştu, Seçim Startını verdi.

Diğer muhalif siyasi partiler halen aday arayışlarını sürdürürken, 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarına başlayan Hakan Koştu, seçim çalışmaları sırasında ziyaret ettikleri Bergamalı hemşehrilerine seçmenlere “Bergama’da Gönül Belediyeciliği yapmak istiyoruz. Gönülleri almaya geldik” Sloganı ile işe koyuldu.

Planlı  bir seçim çalışması yapan Bergama Belediye Başkan adayı Hakan Koştu, gerek şehir merkezinde, gerekse uzak yakın demeden gittiği her mahallede seçmenlerin dert ve şikayetlerini dinlemeye başladı. Koştu gittiği her yerde genellikle belediyecilik hizmetlerinden dolayı yoğun şikayetler almaya başladı.

Hakan Koştu, “Seçim çalışmalarıyla ilgili olarak, yaptığı açıklamasında “Cumhur ittifakı adayı olarak, bu yerel seçimlerde yüzümüzün akıyla Bergama’da belediye seçimini kazanmamız boynumuzun borcudur. İnançla  var gücümüzle gece gündüz demeden kardeşçe birlik ve beraberlik içinde çalışarak kazancağız. Biz sadece başkanlığı kazanmak için değil, önce gönülleri kazanmak için  bu göreve talibiz. Bergamayı Bergamalılar ile birlikte yönetmeye talibiz. Amacımız, yaşadığımız bu güzel şehri daha yaşanabilir sorusuz bir şehir yapmaya talibiz dedi.

Cumhur İttifak adayı Hakan Koştu, seçim çalışmalarını sürat ile sürdürür iken diğer yandan da hem il  hem de ilçe merkezleri tarafından çok hızlı bir şekilde proje çalışmalarının sürdüğü  belirtildi.

Hakan Koştu  KİMDİR

Hakan Koştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti İzmir aday tanıtım töreniyle Bergama ilçe belediye başkan adayı olarak açıkladı.

Hakan Koştu, 11 Şubat 1977 yılında Bergama’da doğdu. İlk ve Orta öğretimini Bergama’da tamamlayan Hakan Koştu, lise eğitimini İzmir Türk Koleji’nde okudu. 1995 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimini bitirdi.

2000 yılında aile şirketinde başlamış olduğu ticaret hayatına 2006 yılında kendi kurmuş olduğu şirketle birlikte devam etmektedir.

2006 yılında AK Parti Bergama İlçe Yönetimin’de başladığı siyasi hayatına 2009 yılında İl Genel Meclis Üyesi, 2014’te Belediye Meclis Üyesi, 2015’te İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve 2016’da Bergama İlçe Başkanı olarak devam etti. Hakan Koştu, evli ve 2 çocuk babası

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi