Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Melek Eroğlu; “Hayal Satmıyoruz, Gerçekleri Anlatıyoruz” 

Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Melek Eroğlu; “Hayal Satmıyoruz, Gerçekleri Anlatıyoruz” 
386 views
28 Ocak 2019 - 11:40

“Hayal satmıyoruz, gerçekleri anlatıyoruz” 

Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Melek Eroğlu,Biz hayal satmıyoruz. Biz olmayacak olanı gerçekleştirmek için, başkalarının hayal bile edemediğini insanımıza sunmak için yola çıkmış bir davanın mensuplarıyız” dedi.

“Birlikte başaracağız” 

Kuruluşundan bu yana AK Parti İzmir Kadrolarında görev yapmış teşkilat mensuplarıyla Konak Hasan Sağlam Öğretmenevi’nde bir araya geldi. Konak İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği geniş katılımlı toplantıda partilileri İlçe Başkanı Sait Baştaş karşıladı. Sözlerine partide dünden bugüne emeği geçen her kademede görev yapmış ve yapan teşkilat mensuplarına teşekkür ederek başlayan Eroğlu, “Varlığınız ve yürüdüğümüz bu kutsal yolda gösterdiğiniz azim ve kararlılık; emek ve dua benim için her şeyden önemli. Biz hayal satmıyoruz. Biz olmayacak olanı gerçekleştirmek için, başkalarının hayal bile edemediğini insanımıza sunmak için yola çıktık. Sizler de yıllardır imkânsızlığı başaranlarsınız, her türlü zorluğa ve engellemelere rağmen İzmir’de ve Konak’ta AK Partinin hizmet bayrağını onurunuzla taşıyıp en yükseğe asanlarsınız. Şimdi o bayrağı hep birlikte daha yükseğe çıkarma vakti. Sizlere inanıyor ve güveniyorum. Birlikte başaracağımızı da çok iyi biliyorum. Allah’a şükürler olsun ki sizin gibi inanmış dava adamlarıyla birlikte yol yürüyor, bu kutlu hizmet yolunda AK Parti bayrağını taşıyorum. Bugüne kadar bütün teşkilat çalışmalarımda beni hiç yalnız bırakmayan sizlerin seçim çalışmalarım boyunca da yalnız bırakmayacağınıza inanıyorum” diye konuştu.

Parti’nin her kademesinde emekleri olan teşkilat mensuplarına İzmir Milletvekili Cemal Bekle ve Konak İlçe Başkanı ile birlikte plaket ve “Teşekkür belgesi” takdim etti.

 

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.