Yerelin Sesi

Kılıçdaroğlu’ndan ‘Tire’ye Övgü

Kılıçdaroğlu’ndan ‘Tire’ye Övgü
314 views
16 Temmuz 2020 - 20:22

Kılıçdaroğlu’ndan ‘Tire’ye Övgü

Ankara’da yoğun bir ziyaret trafiği geçiren Tire’nin İYİ Parti’li Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu da ziyare etti. Başkan Duran’ın hediye ettiği Tire’ye ait yöresel ürünleri için teşekkür eden Kılıçdaroğlu, “Tire’de yapılan başarılı işleri yakından takip ediyoruz” dedi.

Ankara’da yoğun mesai harcayarak, Millet İttifakı paydaşı CHP Genel Başkan yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı, Seyit Torun, Faik Öztırak, Muharrem Erkek, İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Prof. Dr. Metin Ergün, İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk ve son olarak da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ziyaret eden Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile de bir araya geldi.

TİRELİLERE SELAMLARINI İLETTİ

CHP Genel Merkezinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran Tirelilerin selamını iletti. Başkan Duran hakkında övgü dolu sözler sarf eden Kılıçdaroğlu, başarılarının devamını dileyerek Tirelilere selamlarını iletti. Başkan Duran’ın kendisine sunduğu 1 yıllık faaliyet kitapçığını da inceleyen Kılıçdaroğlu Millet İttifakı Belediye Başkanlarının halka umut olduğunu söyledi.

“ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ”

Başkan Duran ziyarette CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Tire’ye ait yöresel ürünler ve el sanatlarından oluşan hediyelerini takdim etti. Kılıçdaroğlu’nun övgü dolu sözleri için teşekkür eden Başkan Duran “Millet İttifakı olarak çıktığımız bu yolda vatandaşlarımız için elimizden geleni yapıyoruz, yapacağız da, sizlerin övgülerine layık olmak bizler için mutluluk verici” diyerek, teşekkür etti.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.