Yerelin Sesi

Kayalar’a Destek Çığ Gibi Büyüyor

Kayalar’a Destek Çığ Gibi Büyüyor
273 views
05 Şubat 2019 - 7:18

Kayalar’a destek çığ gibi büyüyor

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Mendereslilere emanet ettiği Başkan adayı Mustafa Kayalar, pazar yerinde esnaf ve vatandaşlardan büyük ilgi gördü, destek sözü aldı

CHP’nin Menderes Belediye Başkan adayı Mustafa Kayalar, seçim çalışmalarına pazar yeri ziyaretiyle devam etti. Pazarcı esnafına hayırlı işler dileyen, onların dertlerini dinleyen Kayalar, alışverişe gelen vatandaşların da sevgi gösterileriyle karşılaştı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Adayımız Mustafa Kayalar’ı Mendereslilere emanet ediyorum” sözünü hatırlatan ilçe halkı, “Emanetimize sahip çıkacağız. 31 Mart’ta, 5 yıldır çektiğimiz çileden kurtulacağız” ifadesini kullandı.

Karanfil dağıttı, dert dinledi

Eşi Aslı Kayalı ve CHP İlçe yöneticileriyle gittiği pazar yerinde vatandaşlara kırmızı karanfil takdim eden Mustafa Kayalar, gördüğü ilgiden memnuniyetini dile getirdi. Kayalar, bir vatandaşın, “Geçen seçimde oyumu CHP’ye vermedim, bin pişman oldum. Tekrar pişman olmamak için oyum senin olacak” sözleriyle duygulandı, “Mart’ın sonu Bahar olacak” yanıtını verdi. Bazı esnaflar, pazar yeri girişindeki marketi Kayalar’a şikayet etti, “Bizim ekmeğimizle oynuyorlar. Sen de esnafsın; esnafın halinden esnaf anlar. Bizi bu marketten kurtarın” dedi.

Her kesimden destek sözü

Farklı siyasi görüşlere sahip vatandaşlardan da çok sayıda şikayet alan Mustafa Kayalar, şu açıklamayı yaptı: “2014 seçimlerinde elimizi sıkmayan vatandaşlarımız vardı. Fakat bugün, herkes bize elini uzatıyor, yüreğini açıyor. Bu değişmenin, gelişmenin sebebi ortada. Samimi bir şekilde pişmanlıklarını dile getiren vatandaşlarımız, sandıkta o pişmanlıklarından kurtulmayı planlıyor. İnanıyorum ki Menderesliler, 31 Mart’ta oylarıyla baharın müjdecisi olacak.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.