Yerelin Sesi

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

“Kasım-Aralık aylarına dikkat”

MASKE, MESAFE VE TEMİZLİK KURALLARINA UYULMASI KONUSUNDA HASSASİYET GÖSTERİLMESİNİ İSTEYEN KÜTAHYA VALİSİ VALİ ÇELİK, “KASIM VE ARALIK AYLARINDA ÇOK DAHA DİKKATLİ VE TEDBİRLİ OLMAK ZORUNDAYIZ” DEDİ.

“Kasım-Aralık aylarına dikkat”
34 views
05 Kasım 2020 - 8:30

Maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyulması konusunda hassasiyet gösterilmesini isteyen Kütahya Valisi Vali Çelik, “Kasım ve Aralık aylarında çok daha dikkatli ve tedbirli olmak zorundayız” dedi.

Salgınla mücadelede yürütülen çalışmalar hakkında sendika başkanlarını bilgilendiren Vali Ali Çelik, devletin tüm imkanlarının seferber edildiğini belirterek başarının topyekûn mücadeleyle geleceğini söyledi.

“Çanakkale’deki birlik ve beraberlik ruhuyla hareket etmeliyiz” diyen Vali Çelik, “Ciddi bir vaka artışıyla karşı karşıyayız. Tüm birimlerimiz ve personelimiz, salgını durdurmak için sahada büyük bir özveriyle çalışıyor. Hepsine minnettarız. Gün fedakârlık günü. Toplumun her bir ferdinden destek ve fedakârlık bekliyorum. Salgına; STK’larımız, kamu görevlilerimiz ve vatandaşlarımızla hep birlikte dur demeliyiz” dedi.

Havaların soğumasıyla birlikte kritik sürece girildiğinin altını çizen Vali Çelik, “Hareketliliği azaltalım, mecbur kalmadıkça dışarı çıkmayalım ve lütfen misafirliklere ara verelim. Her bir vatandaşımız bu kritik süreçte tedbirleri içselleştirmeli. Benim sizlerden talebim; ailelerinizi, çevrenizi, üyelerinizi ve ulaşabildiğiniz herkesi tedbirlere uyum noktasında nezaket ve sorumluluk içerisinde bilgilendirmeniz” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.