Yerelin Sesi

Karşıyaka’da Turnuva Heyecanı

Karşıyaka’da Turnuva Heyecanı
27 Haziran 2019 - 8:28

Karşıyaka Belediyesi tarafından, Karşıyaka Masterler Sportif Faaliyet ve Sosyal Yardımlaşma Kulübü Derneği’nin katkılarıyla düzenlenen ‘Erol Baş Masterler Futbol Turnuvası’nda şampiyonluk kupası sahibini buldu. 1912 Çarşı Masterler’in birinci olduğu turnuvada, Bostanlı Masterler takımı da ikincilik kupasını kaldırdı.


Karşıyaka Spor Kulübü’nün unutulmaz kaptanlarından Erol Baş’a ithaf edilen organizasyon, 13-25 Haziran tarihleri arasında Karşıyaka’nın Efsaneleri Spor Tesisi’nde gerçekleştirildi. Eleme usulüyle yapılan turnuvaya 40 yaş ve üzeri oyunculardan oluşan toplam 11 takım katıldı. Karşılaşmalarda kıyasıya mücadele eden ekipler, hem performanslarıyla hem de centilmenlikleriyle örnek bir turnuvaya imza attı. 

KUPA COŞKUSU 
Birincilik coşkusunu yaşayan 1912 Çarşı Masterler takımı, final maçının ardından düzenlenen törenle Karşıyaka Belediyesi Spor İşleri Müdürü Özlem Ceylan’ın elinden şampiyonluk kupasını aldı. Şampiyon ekibin madalyaları, ikincilik kupası ile diğer takımların katılım plaketleri de Karşıyaka Belediye Meclis Üyeleri Murat Ilgın ve Suat Okal tarafından takdim edildi. 

HER YAŞTA SPOR 
Turnuvada ‘Karşıyaka Belediyesi Masterler’ takımı ile sahaya çıkan Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay “Gençlere örnek bir turnuvaya imza atan master futbol takımlarını kutluyor, tribünlerden müsabakaların heyecanına ortak olan vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Her yaşta sporu desteklemek ve teşvik etmek için çalışmayı sürdüreceğiz” dedi. 


POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi