Yerelin Sesi

Karçev’den Sokak Canları İçin Konser Daveti

Karçev’den Sokak Canları İçin Konser Daveti
436 views
11 Ocak 2019 - 7:15

Karçev’den Sokak Canları İçin Konser Daveti

İzmir’de Karçev Sokak Hayvanları Koruma Derneği tarafından konser düzenleniyor.

Sokak hayvanlarının beslenme ve tedavi masraflarını karşılamak amacı ile düzenlenen konser, 17 Ocak 2019 tarihinde saat:19:00’da Karabağlar Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleşecek. Sunumunu Çiğdem Sabuncuoğlu’nun yapacağı konserde, Tuna Kültür ve Sanat Derneği Korosu eşliğinde Cevher Doğan sahne alacak.

Karçev Sokak Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Sibel Altun; Derneğin gerçek can dostları tarafından büyük emeklerle kurulduğunu, kimsesiz sahipsiz kalan sokak hayvanlarının, özellikle kış aylarında beslenme barınma ve tedavilerini sağlamak, çeşitli projeler ile yaşam alanlarını genişletip hak ettikleri refaha kavuşturmak ve sahiplendirmelere yoğunluk verip olabildiği kadar cana yuva bulmak amacıyla yola çıktıklarını söyledi.

Altun: ’’Sokak canları için düzenlediğimiz bu konsere duyarlı İzmir halkını davet ediyoruz. Umarım sesimizi duyarlar. Başta Belediye Başkan adayları olmak üzere duyarlı siyasetçileri, kurumları hatta sokağında hayvan istemeyen kişileri bile davet ediyoruz ki hem bilgilenirler, hem de ortak yaşam hakkına saygı duymanın mutluluğunu hissederler” şeklinde konuştu.

Yardım Konseri Giriş ücreti 20 TL

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.