Karaburun' un Doğal Dokusunu Çıkaracaklar  - Yerelin SesiYerelin Sesi

6 Aralık 2021 - 06:32

Karaburun’ un Doğal Dokusunu Çıkaracaklar 

Karaburun’ un Doğal Dokusunu Çıkaracaklar 
Son Güncelleme :

16 Kasım 2021 - 12:48

reklam

Karaburun’ un doğal dokusunu çıkaracaklar 

Üniversite öğrencileri Karaburun’ un tarihini çizecek 

Bahri Karataş ( KHA)

İzmir Demokrasi Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı öğrencileri Karaburun’da ” Peyzaj planlama ” ve “Tasarım ” çalışmaları yapacak.Öğrencilerin çalışmaları bitince ilçenin tarihi gün ışığına çıkacak.

Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, çalışmaları öncesi üniversite öğrencileri ile sohbet etti,ilçenin geçmiş tarihini ve dokusunu anlattı.

Erdoğan , “İlçemiz de bugün Demokrasi Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı 4. sınıf öğrencilerini ve kıymetli hocalarını misafir ettik.

Peyzaj Mimarı adayı öğrencilerimiz ders kapsamında hocalarının önderliğiyle ilçemizde 2 dönem boyunca “Peyzaj Planlama” ve “Tasarım” çalışmaları yürütecekler. Nergis Kafe’de bir araya geldiğimiz öğrencilerimizle ilçemiz, tarihi ve doğası üzerine sohbet ettik. İlçemizin doğal dokusunu koruyarak gerçekleştirecekleri projelere belediye olarak her zaman destek vermeye hazırız.Geleceğimizin güvencesi pırıl pırıl gençlerimizi ve kıymetli hocalarını ilçemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yolları ve bahtları açık olsun” dedi

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.