Yerelin Sesi

KARABAĞLAR CUMHURİYET COŞKUSUNA HAZIR

KARABAĞLAR CUMHURİYET COŞKUSUNA HAZIR
26 Ekim 2018 - 10:16

Karabağlar Belediyesi Cumhuriyet’in 95’inci yıldönümünü coşkuyla kutlamaya hazırlanırken,  her yıl olduğu gibi bu yıl da   “Ata’ya Saygı Cumhuriyet Korteji” renkli görüntülere sahne olacak. Ünlü Sanatçı Edip Akbayram da Uğur Mumcu Parkı’nda konser verecek.

28 Ekim Pazar Günü saat:19.00’da Fahrettin Altay Metro Durağı’ndan başlayarak İnönü Caddesi boyunca devam edecek olan Cumhuriyet Korteji, Üçyol’da bulunan Uğur Mumcu Parkı’nda sona erecek. Toplam 6 kilometrelik korteje her yıl olduğu gibi ilginin büyük olması bekleniyor. Korteje Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu başta olmak üzere siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, İzmir’deki spor kulüplerinin taraftarları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katılacak.

Edip Akbayram konseri ile taçlanacak

Türk Bayrakları eşliğinde yapılacak olan kortejin ardından bu kez de  Üçyol Uğur Mumcu Parkı’nda Saat:20.30’da ünlü sanatçı Edip Akbayram konseri ile coşkuya devam edilecek. Karabağlar Belediyesi de ilçenin birçok noktasına bayraklar asarak bu bayramın coşkuyla geçmesi için hazırlıklarını tamamladı.

Halkımızla birlikte coşkuyla kutlayacağız

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, yayınladığı mesajla Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı. Selvitopu, “Cumhuriyet’in değerlerini yerine getirmek her zaman temel görevimiz olacaktır. Bu Cumhuriyet Bayramı’mızı da halkımızla birlikte layık olduğu şekilde kutlayacağız. Herkesi kortej ve ardından düzenlenecek olan konsere davet ediyorum” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. Marmaris Web Rehberi